Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Įspūdingą pasirodymą Kovoso pirmenybėse surengė kartu su lietuviu Denisu Krestininu Prištinos „Z-Mobile“ (15-0) komandoje rungtyniaujantis Valonas Bunjaku.

Be keitimo žaidęs 21-erių įžaidėjas pelnė 21 tašką (8/10 dvitaškiai, 1/8 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 12 kamuolių, atliko net 21 rezultatyvų perdavimą bei įsirašė 53 naudingumo balus.

Jo vedama Prištino ekipa svečiuose net 140:52 sutrypė Pejos „Borea“ (3-14) ekipos žaidėjus.

Krestininas šiame susitikime per 28 minutes įmetė 21 tašką (6/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 8 ir perėmė 7 kamuolius, blokavo 1 metimą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir užfiksavo 32 balų naudingumą.

„Borea“ krepšininkai namų rungtynėse suklydo net 46 kartus, o „Z-Mobile“ atletai perėmė 35 kamuolius.

Krestininas vietiniame fronte šį sezoną vidutiniškai fiksuoja 9,8 taško, 9,4 atkovoto kamuolio, 1,6 rezultatyvaus perdavimo ir 18,6 balo naudingumą per 22 žaidimo minutes. FIBA Europos taurėje lietuvio statistika – 6,7 taško, 4,5 atkovoto kamuolio ir 7,2 naudingumo balo per 18 minučių.

Bunjaku iki šio įspūdingo pasirodymo Kosovo lygoje vidutiniškai rungtyniavo po 14 minučių, rinko po 5,4 taško, atkovojo po 2,1 kamuolio, atliko po 2,2 rezultatyvaus perdavimo bei įsirašė po 4,2 naudingumo balo.

Tuo metu FIBA Europos taurėje Kosovo rinktinės narys aikštėje pasirodė dvejose iš 11 rungtynių, per kurias iš viso sužaidė 7 minutes, prametė abu mestus tritaškius, du kartus suklydo ir surinko -4 naudingumo balus.

2019-02-04 14:47