• „Pacers“ išvykoje 109:107 palaužė „Pelicans“

• Sabonis pelnė 16 taškų ir sugriebė 13 kamuolių

• Prieš tai per keturis mačus puolėjas fiksavo 6,8 taško rezultatyvumą

• Lietuvis ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas technine pražanga

Pastaruoju metu savojo žaidimo neradęs Domantas Sabonis sugrįžo į jam būdingą ritmą ir surinko dvigubą dublį, o jo padedama Indianos „Pacers“ (34-19) antrąjį laimėjimą paeiliui pasiekė svečiuose 109:107 (25:20, 28:30, 30:24, 26:33) įveikdama Naujojo Orleano „Pelicans“ (23-31).

22
26
6
75%
6/8

Domantas Sabonis per 22 minutes pelnė 16 taškų (7/9 dvit., 2/2 baudos), sugriebė 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir tris sykius prasižengė.

Viena iš pražangų buvo techninė, kuri buvo sušvilpta ketvirtojo kėlinio pradžioje. Tuomet Domas po nesėkmingo epizodo kumščiu trenkė į kamuolį, kuris aukštai atšoko nuo parketo.

Puolėjas dvigubą dublį buvo surinkęs jau antrajame kėlinyje, kais savo sąskaitoje turėjo 10 taškų ir 11 sugriebtų kamuolių.

Lietuvis savo komandoje buvo nepralenkiamas pagal atkovotų kamuolių skaičių, o pagal rezultatyvumą nusileido vieninteliam 22 taškus pelniusiam Darrenui Collisonui.

Pastaruoju metu Sabonio žaidimas šlubavo. Jis per ketverias rungtynes tik kartą buvo pasiekęs dviženklį rezultatyvumą, o per šią atkarpą fiksavo 6,8 pelnomo taško vidurkį.

Šį sezoną 22-ejų metų 211 cm ūgio puolėjas vidutiniškai įmeta po 14,2 taško ir atkovoja po 9,4 kamuolio.

Sabonis įžaidinėja kamuolį:

Naujojo Orleano klubas vertėsi ne tik be mainų paprašiusios savo žvaigždės Anthony Daviso, kuris sveiksta po piršto sužeidimo, bet ir bet Juliuso Randle’o, Nikola Mirotičiaus, Elfrido Paytono ir E’Twauno Moore’o.

Likus 2 minutėms „Pacers“ turėjo tik vieno taško persvarą (103:102), bet tuomet sulaukė Collisono taiklaus šūvio iš toli, o netrukus – ir dvitaškį bei vieną taiklią baudą, po kurių likus 11 sekundžių Indianos klubas užtikrintai pirmavo 5 taškais ir triumfavo susitikime.

„Pelicans“: Jahlilas Okaforas 25 (11/16 dvit., 13 atk. kam.), Jrue Holiday 19 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Ianas Clarkas 18, Dariusas Milleris 16, Cheickas Diallo 12 (14 atk. kam.).

„Pacers“: Darrenas Collisonas 22 (9/14 metimai, 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 16 (7/9 dvit., 13 atk. kam.), Mylesas Turneris 15 (9 atk. kam., 3 bl.), Thaddeusas Youngas ir Bojanas Bogdanovičius po 14.