• Hardenas pelnė 44 taškus ir atkovojo 8 kamuolius

• Hardenas tapo tik ketvirtuoju krepšininku, kuris per pirmąsias 50 sezono mačų bent 20 kartų įmetė 40 taškų

• Jis prisijungė prie Wilto Chamberlaino, Michaelo Jordano ir Ricko Barry

• Hjustono klubas vertėsi be dviejų startinio penketo krepšininkų

Jamesas Hardenas 20-ąjį kartą šį sezoną pasiekė 40 pelnytų taškų ribą, o Hjustono „Rockets“ (31-22) svečiuose 118:110 (32:28, 31:29, 31:23, 24:30) palaužė Fynikso „Suns“ (11-44) ekipą.

44
43
38%
5/13
6

Hardenas per 38 minutes įmetė 44 taškus (10/13 dvit., 5/13 trit., 9/11 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

NBA istorijoje Hardenas tapo tik ketvirtuoju krepšininku, kuris per savo pirmąsias 50 sezono rungtynių bent 20 kartų pelnė 40 taškų. Jis prisijungė prie Wilto Chamberlaino, Michaelo Jordano ir Ricko Barry.

Snaiperis taip pat iki 27 pratęsė savo rungtynių seriją, kuriose pelno bent po 30 taškų. Tai yra trečia ilgiausia serija NBA istorijoje.

Trečiajame kėlinyje „Rockets“ kelis kartus atitrūko 20 taškų persvara, bet „Suns“ grąžino intrigą ketvirtojo ketvirčio pradžioje priartėdama iki 8 taškų deficito (88:96). Į tai „Rockets“ atsakė spurtu 8:0 ir vėl pabėgo, o „Suns“ arčiau prisiartino tik mačo pabaigoje.

Hjustono komanda vertėsi be dviejų savo startinio penketo krepšininkų Erico Gordono ir Clinto Capelos.

„Rockets“ komandoje rungtyniauja penki buvę „Suns“ krepšininkai: P.J. Tuckeris, Geraldas Greenas, Marquese'as Chrissas, Brandonas Knightas ir Danuelis House'as.

„Suns“: Joshas Jacksonas 25, Kelly Oubre 23 (3/4 trit.), Devinas Bookeris 19 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Deandre Aytonas 15 (11 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (10/13 dvit., 5/13 trit., 9/11 baudos), Chrisas Paulas 18, Kennethas Fariedas 17 (14 atk. kam.), Jamesas Ennisas 13.

Josho Jacksono pasirodymas:

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (4)
Šlangdongas
Hardeno pasirodymas šįmet yra geras pavyzdys paaiškinimo „o Džiordanas tai vienas Bulls paskui save nešė į žiedus“. Aha, matom, kaip Hardeno tiesiog monstriškas sezonas užtenkamas paskui save nešti komandą. :)) 30-22 kol kas W/L. Vienas nieko nepadarysi. Džiordanas ar Hardenas.