Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Triuškinančią pergalę NBA pirmenybėse iškovojo čempionė „Golden State Warriors“ (38-15) komanda, kuri savo aikštėje 141:102 (33:31, 33:21, 49:31, 26:19) nepasigailėjo San Antonijaus „Spurs“ (32-24).

23
38
9
3

Trečiajame kėlinyje „Warriors“ surinko 49 taškus ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų, o per jį pataikė 5 tritaškius iš 7. Vienoje atkarpoje „Warriors“ pataikė 24 metimus iš 25, tarp kurių – ir 14 šūvių iš eilės.

Per paskutines 12 minučių aikštėje „Warriors“ startinio penketo krepšininkų neprireikė.

Šiose rungtynėse „Spurs“ gretose poilsio buvo suteikta LaMarcusui Aldridge’ui ir DeMarui DeRozanui.

Nugalėtojų gretose Klay Thompsonas pasižymėjo įspūdingu taiklumu – 26 taškus surinkęs snaiperis įmetė 7 dvitaškius iš 8 ir 4 tritaškius iš 5.

Nuo jo nedaug atsiliko ir Kevinas Durantas, pataikęs 6 dvitaškius iš  9 ir 3 tritaškius iš 9. Puolėjas taip pat pridėjo 8 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Durantas pataikė pirmus šešis savo metimus ir sužaidus puspenktos minutės jau turėjo 15 taškų.

„Warriors“: Klay Thompsonas 26 (11/13 metimai), Kevinas Durantas 23 (9/13 metimai, 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Stephenas Curry 19 (7 rez. perd.), DeMarcusas Cousinsas 15, Andre Iguodala 11.

„Spurs“: Patrickas Millsas 16 (4/7 trit.), Rudy Gay 15, Davis Bertans 12, Dante Cunninghamas 11.