Dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) iškovojo Denverio „Nuggets“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 111:108 (34:31, 26:29, 27:30, 24:18) palaužė Minesotos „Timberwolves“ ekipą.

Likus žaisti 1 minutę ir 16 sekundžių tritaškį pataikęs Antoine‘as Walkeris buvo padidinęs svečių pranašumą iki 4 taškų (104:104), tačiau tada lyderio vaidmens ėmėsi Allenas Iversonas.

Gynėjas smeigė tritaškį, po kurio „Timberwolves“ persvara sumenko iki minimumo (108:107). Tiesa, likus žaisti 45 sekundes Walkeris dar turėjo galimybę padidinti savo komandos atotrūkį, bet abi puolėjo mestos baudos skriejo pro šalį.

Per likusį laiką Iversonas pelnė dar 4 taškus be atsako ir išplėšė pergalę „Nuggets“ komandai.

Prieš porą dienų rekordą pagerinęs Linas Kleiza šiose rungtynėse sužaidė kukliau Lietuvis per 37 minutes pelnė 9 taškus (2/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 35, Carmelo Anthony 26 (10 atk. kam.), Marcusas Camby 12 (13 atk. kam.), Yakhouba Diawara 11, Linas Kleiza 9, Anthony Carteris 8, Eduardo Najera 8.

„Timberwolves“: Rashadas McCantsas 23, Alas Jeffersonas 20 (16 atk. kam.), Ryanas Gomesas 20, Marko Jaričius 15, Antoine‘as Walkeris 14, Sebastianas Telfairas 10.