Nuotr.: Zuma Press
Nuotr. Zuma Press
  • „Anadolu Efes“ namuose 93:74 įveikė „Gran Canaria“

• Krunoslavas Simonas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes – pelnė 25 taškus

Krunoslavas Simonas pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, o jo vedama „Anadolu Efes“ (14-8) šventė pergalę namuose.

25
34
83%
5/6
2

Stambulo klubas ketvirtadienio vakarą rezultatu 93:74 (26:19, 17:27, 26:14, 24:14) nugalėjo svečius iš Las Palmo – „Gran Canaria“ (6-16) krepšininkus.

Kroatas Simonas buvo rezultatyviausias ir šeimininkams per 27 minutes pelnė 25 taškus (3/3 dvit., 5/6 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Beje, iki pakartoto naudingumo rekordo jam pritrūko vos vieno efektyvumo balo.

Pirmajame kėlinyje surengtas šeimininkų spurtas nublanko antrajame ketvirtyje, kai „Gran Canaria“ pati surengė galingą bėgimą – po pirmosios rungtynių dalies svečiai pirmavo 3 taškais (46:43).

Vis dėlto, į antrąją pusę šeimininkai sugrįžo su trenksmu – trečiąjį kėlinį laimėjo 26:14 ir po 30-ties žaidimo minučių pirmavo rezultatu 69:60.

Lemiamame ketvirtyje savų žiūrovų palaikoma Turkijos didmiesčio ekipa dar labiau atitolo, kėlinį laimėjo 24:14 ir, sutvarkiusi formalumus, šventė užtikrintą pergalę.

Abiejuose šio sezono tarpusavio komandų susitikimuose pergalę šventė „Anadolu Efes“ – prieš tai, dar lapkričio 8-ąją, Stambulo klubas išvykoje 94:90 palaužė Las Palmo klubą.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 25 (5 atk. kam., 34 atk. kam.), Shane’as Larkinas 18, Vasilije Micičius 16, Bryantas Dunstonas 11 (7 atk. kam.), Adrienas Moermanas 9 (6 atk. kam.).

„Gran Canaria“: Clevinas Hannahas 16 (5 rez. perd.), Marcusas Erikssonas 13, D.J. Strawberry 10.