• „Chimki“ Juodkalnijoje 98:90 palaužė „Budučnost“ pasipriešinimą

• Rimo Kurtinaičio treniruojama Rusijos ekipa mačą užbaigė spurtu 13:3

• „Budučnost“ įžaidėjas Norrisas Cole'as pelnė 20 taškų bei išdalijo 11 rezultatyvių perdavimų

• Jordanas Mickey „Chimki“ ekipai per 20 minučių surinko 25 taškus

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo įspūdingai mačą užbaigusi Maskvos srities „Chimki“ (9-13) su Rimu Kurtinaičiu priešakyje. Lietuvio auklėtiniai svečiuose 98:90 (22:20, 23:26, 23:19, 30:25) susitvarkė su į atlapus kibusia Podgoricos „Budučnost“ (6-16) ekipa.

25
28
78%
7/9
83%
5/6

Likus žaisti pusantros minutės, Goga Bitadzė realizavo abi baudas ir Juodkalnijos komanda buvo priekyje 87:85. Kitoje atakoje pražangą išprovokavęs Jordanas Mickey neklydo nuo baudų metimų linijos ir išlygino rezultatą – 87:87, bet dar kartą neleistinai sustabdytas Bitadzė suteikė minimalią persvarą Podgoricos ekipai – 88:87.

Stefanas Markovičius į tai atsakė tritaškiu, Edwinas Jacksonas ir Norrisas Cole'as suklydo, Mickey pelnė du taškus su pražanga, buvęs žalgirietis Dee Bostas įmetė penkis taškus iš eilės ir „Chimki“ triumfavo 98:90.

Rusijos klubas rungtynes užbaigė atkarpa 13:3. „Budučnost“ gretose dominavęs Cole'as per 32 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus.

Mickey žaidė 20 minučių, įmetė 25 taškus (7/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir užfiksavo 28 balų naudingumą.

„Budučnost“: Norrisas Cole'as 20 (11 rez. perd.), Goga Bitadzė 17 (7 atk. kam.), Edwinas Jacksonas 12, Jamesas Bellas 11.

„Chimki“: Jordanas Mickey 25, Charlesas Jenkinsas 17, Malcolmas Thomasas 13, Dee Bostas ir Andrejus Zubkovas – po 10.