Nuotr. PA Images-Scanpix
  • Tel Avivo „Maccabi“ namuose 65:64 įveikė Pirėjo „Olympiakos“

• Pergalę išplėšė Scottie Wilbekinas, kuris pataikė dvitaškį iki mačo pabaigos, likus 4,4 sekundės

• Tai buvo šeštoji „Maccabi“ pergalė namuose iš eilės

Scottie Wilbekinas šį vakarą tapo Tel Avivo „Maccabi“ (10-12) herojumi. Amerikiečio šūvis, iki mačo pabaigos likus 4,4 sekundėms, išplėšė 65:64 (14:16, 12:13, 19:13, 20:22) pergalę prieš Pirėjo „Olympiakos“ (12-10).

19
23
56%
5/9
7

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 2 minutėms, Tarikas Blackas realizavo baudų metimus ir namuose žaidusio „Maccabi“ persvarą padidino iki 5 taškų (63:58). Vis tik jau kitoje atakoje Vassilis Spanoulis smeigė tritaškį ir svečių deficitą nurėžė iki dviejų taškų – 61:63.

Prasidėjus paskutinei minutei, abiejose aikštės pusėse buvo juntama įtampa ir Blackas su Spanouliu apsikeitė netaikliais metimais. Vis tik graikas prabilo, kuomet iki rungtynių pabaigos liko 14 sekundžių bei pataikęs dar vieną tritaškį išvedė „Olympiakos“ į priekį – 64:63.

Vis tik paskutinį žodį tarė Wilbekinas, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir atšokęs nuo varžovo paleido nelengvą dvitaškį, kuris skrodė tinklelį.

„Olympiakos“ situaciją bandė gelbėti Georgios Printezis, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė ir pergalė liko Tel Avive. Tai buvo šeštoji „Maccabi“ pergalė namuose iš eilės.

„Maccabi“: Tarikas Blackas 19 (7/9 dvit.), Scottie Wilbekinas 17 (7/11 dvit., 1/7 trit.), Michealas Rollas 9.

„Olympiakos“: Nigelis Williamsas-Gossas (8/14 dvit.) ir Vassilis Spanoulis po 16, Nikola Milutinovas 9.