Nuotr. BNS
  • „Rytas“ išvykoje 75:74 parklupdė „Nevėžį“

• Minioto metimas paskutinę sekundę tikslo nepasiekė

• Vilniečiams nepadėjo pirštą susižeidęs Seeley

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Kėdainių „Nevėžis“ (4-17) po dramatiškos rungtynių pabaigos 74:75 (16:19, 16:14, 20:25, 22:17) nusileido Vilniaus „Rytui“ (16-5).

12
16
50%
2/4
67%
2/3

Vilniečiams lemiamas rungtynių kėlinys nieko blogo nežadėjo ir jie po Eimanto Bendžiaus tritaškio 34-ąją minutę įgijo rekordinę 12-os taškų persvarą (70:58).

Vaizdas aikštėje pasikeitė po Dariaus Dimavičiaus paprašytos minutės pertraukėlės: „Nevėžis“ surengė spurtą 16:5 ir po Regimanto Minioto tolimo metimo prasidėjus paskutinei mačo minutei ištirpdė atsilikimą iki minimumo.

Šeimininkai turėjo 12 sekundžių lemiamai atakai surengti, tačiau Minioto metimas paskutinę dvikovos sekundę iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė.

„Rytas“ vertėsi be D.J. Seeley, kuris susižeidė pirštą rungtynėse su „AS Monaco“.

Vilniečiai gerai atakavo iš toli: pataikė 12 tritaškių iš 21 bandymo. Šeimininkai įmetė 5 tolimus metimus iš 17 bandymų.

Nugalėtojų gretose su 16 pelnytų taškų (2/4 dvit., 4/5 trit.) išsiskyrė Mindaugas Girdžiūnas.

„Nevėžis“: Regimantas Miniotas (20 naud. bal.) ir Adonte Parkeris po 12, Gintautas Matulis 11.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 16, Rokas Stipčevičius ir Arciomas Parachouskis (8 atk. kam.) po 13, Eimantas Bendžius ir Arnas Butkevičius po 12.

jau kazkaip pavydo gaidele girdisi is kauno :)) vienais metais top 8, kitais du desimtemciai nieko
realus
reality strikes. vienas rungtynes suzaide gerai, tai jau ohoho, kokie mes kieti. nevezis vos nelaimejo, valencia pervaziuos.
2019-02-08
+7
rytas db apie top 8 galvoja, o zalgiris vat db visas jegas i kmt ir lkl bus sutelke
2019-02-08
-2
pohui tas rytas zalgirio komandai dulkino ir dulkins su belarusu priekyje zalgiris
2019-02-08
+4
Ryto mintyse dabar top8, todel jie gali aukoti ir mindaugo taure taupydami zaidejus
2019-02-08
-3
Aš to arturas97
tavo tas rytas lavonai kaip ir tu dal minaugo taures pirmiausia laimi tegul pries juventus su tuokiu kaip siandian zaidimu bus tam rytui pidzciec taurei
2019-02-08
-2
tik primenu jog zk pralose nuo komandos kuri zemiau stovi ispanijoje nei lietkabelio varzovai
2019-02-08
+1
Muahahaha
Primenu kad tavo raudona kekse savo tvarte gavo nuo to Lietkabelio.
2019-02-08
juokingi vaikai susirinko,turbut neatsimena,kaip visai neseniai zalgiris vos isvargo pergale 3 tsk. pries ta pati nevezi.
2019-02-08
+3
Ablomas
Valkatini, jus zaidet 1 rungtynes per 10 dienu ir fizrukas kalbejo apie nuovargi. Kai zalgiris atkarpom suzaidzia 4 rungtynes per 9 dienas plius dar keliones, tai tikrai kad yra ka lyginti. Pas mus 5 zaidejai vienu metu buvo traumuoti pas jus vienas ir niekam tikes izaidejes, kurio trauma puikiai dangstesi ir fizrukas ir visi sektantai.
2019-02-08
to Anonimas
oho ir ka gi Normantas labai jau nuveike?
2019-02-08
Ablomas
...matai pas juos kai traumuoti, tai labai reikalingi, o kai gali zaisti tada jie jau tyli, nes jie visiski nuliai. Jus man pasakykit kad jie zudo ant suolo ta Pilauska ? Net kai traumuotas krameris buvo stipenos nebuvo, normantas irgi susitraumaves, vistiek net pries dugno komandas neleido. Tai cia talentas ?
2019-02-08
-1
Aha
Ot laikai atejo. Savo laiku Krapikas isniekino raudonskudurine valkata, dabar jau Dimavicius su lklo autsaideriais vos neisniekina.