Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • CSKA namuose 82:78 nugalėjo „Real“

• Maskviečiai paskutinis penkis taškus surinko baudų metimais

• Dvikovoje teisėjavo lietuvis Gytis Vilius

Rungtynių pabaigoje tvirtą persvarą iššvaisčiusi Maskvos CSKA (17-5) neatidavė pergalės Eurolygos čempionams. Dimitrio Itoudžio vadovaujamas klubas savo aikštėje 82:78 (22:20, 12:20, 30:21, 18:17) antrąkart šį sezoną įveikė titulą ginančią Madrido „Real“ (17-5).

21
22
86%
6/7
4

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei trims minutėms, Cory Higginsas smeigė tritaškį ir CSKA buvo priekyje 77:70.

Visgi tada puolime užsitrigę maskviečiai prametė keturis metimus iš žaidimo ir du kartus suklydo, o tuo pasinaudojusi Ispanijos ekipa surinko 6 taškus be atsako ir priartėjo per vieną tašką – 76:77.

Pablo Laso kariauna turėjo dvi progas persverti rezultatą savo naudai, bet vienoje atakoje suklydo, o kita baigėsi netaikliu Gustavo Ayono metimu. Pražanga sustabdytas Willas Clyburnas realizavo abi baudas ir padidino CSKA pranašumą – 79:76, tačiau tuoj pat dviem taškais atsakė Ayonas – 78:79.

Po minutės pertraukėlės Danielas Hackettas neklydo prie baudų metimų linijos, Jaycee Carrollas prametė iš tritaškio zonos, Clyburnas realizavo vieną baudą iš dviejų ir įtvirtino Rusijos klubo pergalę – 82:78.

CSKA į prekį vedęs Nando De Colo surinko 21 tašką (6/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/3 baudos), o Anthony Randolphas nuo savęs „Real“ ekipai pridėjo 20 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos).

Teisėjų brigadoje šiame susitikime dirbo lietuvis Gytis Vilius.

CSKA: Nando De Colo 21, Cory Higginsas 15, Danielas Hackettas 14.

„Real“: Anthony Randolphas 20, Gustavo Ayonas 11 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Klemenas Prepeličius 10 (4 rez. perd.).