• „Panathinaikos“ Stambule 66:85 neprilygo „Fenerbahče“

• 19-ą pergalę iškovojusi Turkijos komanda žengė į Eurolygos atkrintamąsias

• Lukas Lekavičius per 15 minučių įmetė 3 taškus ir atliko rezultatyvų perdavimą

• Ketvirtojo kėlinio viduryje „Fenerbahče“ persvara siekė 28 taškus

Triuškinamą pralaimėjimą Eurolygos turnyre patyrė Luko Lekavičiaus atsovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (9-13) komanda.

14
27
2
7

35-ąją rungtynių minutę atsilikinėję 28 taškų skirtumu, Ricko Pitino auklėtiniai Turkijoje 66:85 (18:24, 11:24, 17:15, 20:22) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (19-3) su Željko Obradovičiumi priešakyje.

19-ą pergalę per 22 turus pasiekusi serbo treniruojama komanda tapo pirmąja Eurolygos ekipa, užsitikrinusia vietą turnyro atkrintamosiose varžybose. „Panathinaikos“ su 9 laimėjimais žengia laipteliu aukščiau nei Kauno „Žalgiris“ – dvylikta.

Nuo suolo kilęs Lekavičius per 15 minučių pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė bei įsirašė 1 naudingumo balą.

„Fenerbahče“ į priekį nurūko prieš ilgąją pertruaką, kada antrojo ketvirčio viduryje po Thanasio Antetokounmpo dvitaškio „Panathinaikos“ deficitas siekė tik 6 taškus (28:34).

Likusią kėlinio dalį šeimininkai užbaigė spurtu 14:1 ir dominavo aikštėje (48:29).

Trečiajame kėlinyje Eurolygos vicečempionų pranašumas perkopė 20-ies taškų ribą, o ketvirtajame ketvirtyje buvo labai arti to, jog pasiektų ir 30-ies taškų atžymą, kai Obradovičiaus kariauna pirmavo 78:50.

„Fenerbahče“: Nicolo Melli 14 (4/5 trit., 7 atk. kam.), Luigi Datome ir Erickas Greenas – po 12.

„Panathinaikos“: Seanas Klipatrickas 19, DeShaunas Thomasas 13, Nickas Calathes 8.

2019-02-08 22:06