Nuotr.: E. Šemiotas
Nuotr. E. Šemiotas

Kauno „Žalgirio“ talentai Eurolygos jaunimo turnyre įsirašė antrąją pergalę ir 84:70 (23:19, 19:17, 18:14, 24:20) įveikė Hospitaleto „Torrons Vicens“ ekipą.

17
25
100%
3/3
67%
4/6

Nors katalonai yra laikomi vienais iš šio turnyro autsaiderių, žalgiriečiams rungtynėse teko gerokai paplušėti, o jų baigtis sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Likus žaisti septynias minutes Hospitaleto komanda atsilikinėjo tik šešias taškais ir mėgino rengti spurtą, tačiau juos užtildė keli svarbūs Kerro Kriisos tritaškiai.

Jis rungtynėse iš viso pasižymėjo 17 taškų, 2 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais.

„Kriisa, iki kol atvyko į Kauną, buvo savo ekipos lyderis. Tos savybės jam leidžia lemiamu metu imtis iniciatyvos ir čia. Jis šiandien tai darė reikiamu metu“, – po mačo sakė žalgiriečių treneris Mantas Šernius.

Dėl patekimo į Eurolygos turnyro atrankos finalą Kauno ekipa šeštadienį kausis su Paryžiaus CFBB klubo bendraamžiais.

„Jų komanda yra labai atletiška, jie turi aukštų žaidėjų. Baudos aikštelė bus užkimšta, todėl turėsime plėstis perimetre“, – kalbėjo Šernius.

„Žalgiris“: Kerras Kriisa 17 (9 atk. kam.), Modestas Kancleris 13 (11 atk. kam), Dovydas Rimkus ir Louisas Stromarkas po 10.

„Torrons Vicens“: Daniilas Cherneha 19, Mauro Abadas 15, Isaacas Mayo 13.