• „AX Armani Exchange“ namie 90:78 nugalėjo „Daruššafaka“

• Mindaugas Kuzminskas pelnė 19 taškų, atkovojo 8 kamuolių, surinko 28 naudingumo balus ir pasiekė geriausią sezono rezultatą

• Milano ekipa ketvirtajame kėlinyje spurtavo 13:0, o per ketvirtį įmetė 30 taškų

• Sirgaliai iš tribūnų pasiuntė žinutę sunkią kelio traumą patyrusiam Artūrui Gudaičiui

Trečiąją pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani Exchange“ (11-11) komanda su užtikrintai žaidusiu Mindaugu Kuzminsku.

19
28
8
67%
4/6

Puolėjas surinko 28 naudingumo balus ir užfiksavo geriausią sezono rezultatą, o jo Italijos klubas savo aikštėje 90:78 (19:17, 21:19, 20:25, 30:17) susitvarkė su Stambulo „Daruššafaka“ (3-19) komandos krepšininkais.

Nuo suolo pakilęs Kuzminskas per 27 minutes įmetė 19 taškų (4/6 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei išprovokavo 3 pražangas.

Tiek pat taškų lietuvis šį sezoną pirmąkart Eurolygoje įmetė į Podgoricos „Budučnost“ krepšį. Tame pačiame susitikime buvo pasiektas ir iki tol geriausias naudingumo balų rezultatas (17).

Dviženklį naudingumą Kuzminskui pavyko užfiksuoti trečiose rungtynėse paeiliui.

11-ą pergalę įsirašiusi Milano komanda laimėjimų skaičiumi susilygino su Vitorijos „Baskonia“ ir Miuncheno „Bayern“, tačiau iš šių trijų ekipų žengia žemiausiai – devintoje vietoje.

Praėjusios savaitės mače Las Palme su vietos „Herbalife Gran Canaria“ savo vieno iš vedlių Artūro Gudaičio netekę Milano ekipos sirgaliai šioje dvikovoje pasiuntė lietuviui žinutę iš tribūnų.

„Artūrai, išlik stiprus“, – palaikymą sunkią kelio traumą patyrusiam aukštaūgiui reiškė fanai.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, „Daruššafaka“ minimaliai netgi pirmavo 61:60, tačiau tuomet savo žodį tarė Milano ekipos taikliarankiai: Jamesas Nunnally pataikė iš toli, Curtisas Jerrellsas, įskaitant du tritaškius, pelnė 8 taškus paeiliui ir 13:0 spurtavusi Milano komanda tvirtai paėmė kontrolę į savo rankas – 75:63.

„AX Armani Exchange“: Mindaugas Kuzminskas 19 (8 atk. kam.), Mike'as Jamesas 18, Curtisas Jerrellsas 16, Vladimiras Micovas 11, Jamesas Nunnally 10.

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 21, Kartalas Ozmizrakas 11, Muhammedas Baygulas ir Michaelas Ericas – po 10.

2019-02-09 01:10
Kuzia antroj sezono pusėj vis geriau žaidžia.Pamiršo jau atrodo pagaliau tas šeimynines bėdas,susikoncentravo į krepšinį ir rezultatai gerėja.O Milano fanams tik bravo galima pasakyti,gražiai Gudaitį palaiko,šaunuoliai.
Įvertinkite komentarą:
-4
2019-02-09 00:18
jau reikia bent 7 pergaliu zalgiriui, bet ir 8 gali neuztekt. ko gero auksciau 11 vietos nebeiseis pakilt
-3
2019-02-08 23:59
xxx
Čia, tai kova bus dėl patekimo į top 8,Armani, baskai ir bayern turi po 11pergalių, bet pas Armani santykis prasčiausias tarp tų dviejų komandų