Nuotr. AP – Scanpix
  • „Bucks“ išvykoje 122:107 įveikė „Mavericks“

• Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 29 taškus ir atkovojo 17 kamuolių

• Šeimininkams 20 taškų pelnė Dončičius

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Milvokio „Bucks“ (41-13) klubas išvykoje 122:107 (29:29, 35:22, 30:35, 28:21) įveikė Dalaso „Mavericks“ (25-29) krepšininkus ir iškovojo šeštąją pergalę paeliui.

29
40
17
75%
12/16

Svečiai puikiai sužaidė antrąjį kėlinį (35:22) bei susikrovė dviženklę persvarą (64:51), kurią išsaugojo iki dvikovos pabaigos.

Nugalėtojus į priekį vedęs Giannis Antetokounmpo per 31 minutę pelnė 29 taškus (12/16 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Luka Dončičius. Slovėnas per 27 minutes pelnė 20 taškų (4/7 dvit., 3/7 trit., 3/7 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kartu su Kristapu Porzingiu ir dar dviems žaidėjais į Dalasą iš Niujorko „Knicks“ atvykęs Trey Burke'as pelnė 18 taškų.

Teksaso ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir pasiektas pataikytų tritaškių komandos sezono rekordas. „Mavs“ įmetė 22 tolimus metimus iš 53 bandymų.

„Bucks“ ekipai nepadėjo poilsio gavęs Khrisas Middletonas bei mainų būdu iš Naujojo Orleano „Pelicans“ atvykęs Nikola Mirotičius.

„Mavericks“: Luka Dončičius 20, Trey Burke'as 18, Timas Hardaway ir Dwightas Powellas (8 atk. kam.) po 12, Maxi Kleberis 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (17 atk. kam.), Brookas Lopezas 20, Ericas Bledsoe ir Malcolmas Brogdonas po 18, Sterlingas Brownas 10.

2019-02-09 12:14