• „Pelicans“ namuose 122:117 įveikė „Timberwolves“ krepšininkus

• Davisas pirmą kartą sugrįžo ant parketo po to, kai neįvyko jo paprašyti mainai

• Aukštaūgį visų rungtynių metu lydėjo švilpimas

• Davisas per 25 minutes pelnė 32 taškus ir atkovojo 9 kamuolius

Anthony Davisas aikštėje pasirodė pirmą kartą po to, kai pasiprašė Naujojo Orleano „Pelicans“ (25-31) klubo vadovų mainų, o jo vedama ekipa namuose 122:117 (22:35, 40:27, 28:26, 32:29) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (25-30) krepšininkus.

32
36
79%
11/14
3

Klubo žvaigždė jau apšilimo metu sulaukė sirgalių švilpimo, o per rungtynės jis patyrė dvejopą „Pelicans“ fanų reakciją: Davisui metant baudas dalis arenos toliau švilpė aukštaūgiui, o kita dalis išreiškė palaikymą skanduodami: „A-D, A-D“.

Ilgą laiką su perėjimu į Los Andželo „Lakers“ ekipą sietas krepšininkas nepasimetė: Davisas jau po dviejų kėlinių buvo pelnęs 24 taškus, o iš viso per 25 minutes spėjo pelnyti 32 taškus (11/14 dvit., 0/1 trit., 10/11 baud.) ir atkovoti 9 kamuolius.

Sugrįžusios žvaigždės įkvėpti „Pelicans“ krepšininkai pratęsė „Timberwolves“ pralaimėjimų seriją iki keturių.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Karlas-Anthony Townsas, kuris per 33 minutes pelnė 32 taškus (8/15 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.) bei atkovojo 8 kamuolius.

Mačą dėl patirtos čiurnos traumos šeimininkų gretose praleido Jahlilas Okaforas, kuris per pastarąsias 10 rungtynių vidutiniškai pelnydavo po 16,4 taško ir atkovodavo 9,6 kamuolio.

„Pelicans“: Anthony Davisas 32 (11/14 dvit., 9 atk. kam.), Jrue Holiday 27 (9 rez. perd.), Kenrichas Williamsas 19, Timas Frazieris (9 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Julius Randle'as (8 atk. kam.) po 12.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 32 (4/5 trit., 8 atk. kam.), Andrew Wigginsas 23 (10 atk. kam.), Isaiahas Canaanas ir Jeffas Teague po 12.