Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Titulą ginanti Vilniaus „Ryto“ (2-0) jaunimo komanda iškovojo antrąją pergalę tarptautiniame „Adidas Next Generation Tournament“ grupių etape. Arvydo Gronskio auklėtiniai 85:64 (25:17, 21:18, 17:15, 22:14) įveikė Maskvos „CSKA“ (1-1).

8
22
5
5

Susitikimas Kaune prasidėjo rezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus keturioms minutėms „CSKA“ turėjo 6 taškų pranašumą – 11:17. Per likusį kėlinio laiką Maskvos ekipa taškų nepelnė, o „Ryto“ jaunimo ekipa surengė spurtą 14:0 ir pirmąjį ketvirtį užbaigė turėdami 8 persvarą.

Sostinės ekipos žaidėjai kibiai rungtyniavo gynyboje ir vien per pirmąją susitikimo pusę jaunuosius „CSKA“ krepšininkus privertė suklysti net 17 kartų. Komandinį krepšinį demonstravusi „Ryto“ jaunimo ekipa ir toliau po truputį tolo nuo varžovų bei rungtynėms įpusėjus pirmavo 46:35.

Trečiajame kėlinyje „CSKA“ bandymai priartėti prie „Ryto“ jaunimo buvo nesėkmingi. Vos sumažinus persvarą, vilniečiai iškart ją atstatydavo ir prieš paskutinįjį ketvirtį dar šiek tiek padidino savo pranašumą – 63:50.

Visų rungtynių metu nuo varžovų tolę vilniečiai tai darė ir paskutiniame susitikimo kėlinyje. Solidžiai tiek puolime, tiek gynyboje rungtyniavę „Ryto“ jaunuoliai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 85:64.

„Ryto“ jaunimo ekipos gretose šiose rungtynėse išsiskyrė Ąžuolas Tubelis, kuris pelnė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius, 4 kartus kamuolį perėmė, 5 kartus blokavo varžovų metimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Rytas“: Hubertas Pivorius 15, Mantas Rubštavičius 14, Marekas Blaževičius 12 (6 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 11 (4 rez. perd.).

„CSKA“: Vladislavas Goldinas 12, Denisas Kovalevas ir Ivanas Belousovas po 10.

Atrinkti (0) Visi (11)
A
Lol
2019-02-09
+3
Tai kad ir Žalgirio jaunimas abi rungtynes laimėjo,tai ir jie kieti.Finalas su ryto jaunimu būtų tikras desertas.Beje,už Žalgirį žaidžia vos 14 m.Murauskas,kuris net 4 m.jaunesnis už kitus.Už tai taip pat reikia pasidžiaugti.
2019-02-09
+1
pritariu dilmahai, Rytas tikrai kieciausiai atrodo siame turnyre
2019-02-09
+4
Gfds-socrates
Kietuoli,geriau pasidžiauk,kad jaunesni už kitus lietuviai taip lošia...bet tau kaip ir lkf prszidentui,kai laimi lietuviai eurolygos turnyrą net nereikia ateiti pasveikinti...
2019-02-09
+1
Cia dar iki siol liejate apmauda kad jusu apgailetina dvesianti raudona parodija yra niekam neidomi? Pagrindines komandos net Vilniuje normaliai niekas nepalaiko tai jaunimas kazkam turi buti svarbus? Nesusireiksminkit valkateles.
2019-02-09
+2
Socrates
Cirkas. Wilenski malalietkos isivaizduoja kad jaunimo Cask tai jau kazkas rimta. Uzteks tolesniuose etapuose susitikti su kokiais nouneimais prancuziukais, kurie delios per galvas ir baigsis visi issisokimai. Kaip ir su pagrindine komanda, ejo fuksais, bet dabar uzsirove ir pagaliau ateis tiesos akimirka.
2019-02-09
+1
Ta tiesos akimirka ateis jau rytoj tavo nevykeliu komandelei su lyderiu Ziurkium priesaky..
2019-02-09
+2
Dilmah
Nematau Ryto jaunimui konkurentų šiame turnyre! Galima jau db mūsų mylimą komandą pasveikinti laimėjus šį turnyrą!!! Rytas =Lietuva!!!