Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA
  • Panevėžio „Lietkabelis“ namuose 92:74 nugalėjo rienų „Skycop“

• Šeimininkai pataikė 15 tritaškių iš 29 (51 proc.)

Užtikrintai rungtyniavęs ir tritaškių ginklą naudojęs Panevėžio „Lietkabelis“ (13-8) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

17
18
6
50%
5/10

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 92:74 (22:19, 24:15, 29:23, 17:17) neturėjo problemų su Prienų „Skycop“ (7-15). Prienų ekipai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

Apylygiai komandos atrodė tik pirmajame kėlinyje – vėliau „Lietkabelis“ atitrūko. Skirtumas tapo dviženklis, o po ilgosios pertraukos perkopė 20 taškų ribą – 75:52.

Šeimininkai gerai išnaudojo tolimus metimus ir šiuo ginklu sunkino padėtį „Skycop“, solidžiai atrodė ir neseniai į Panevėžį atvykęs Ikenna Iroegbu, tad pergalė buvo pasiekta be didesnių problemų.

Šiose rungtynės „Lietkabelis“ pataikė 15 iš 29 tolimų metimų (51 proc.). Prienų komandos taiklumas iš šios zonos buvo prastesnis – 5 iš 25 (20 proc.).

Vis tik pergalė neapsiejo ir be incidentų. Trečiojo kėlinio pradžioje Valinskas grubiai prasižengė prieš Martyną Gecevičių, o rungtynėms artėjant į pabaigą dar spėjo užsidirbti ir techninę pražangą, kuri virto diskvalifikacine. Įžaidėjas per aikštelėje praleistą laiką spėjo pelnyti 18 taškų.

Pralaimėtojų gretose sezono rungtynes sužaidęs Žygimantas Janavičius pelnė 19 taškų (5/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/7 baudos), atliko 5 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dukrt suklydo, blokavo metimą bei surinko 27 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 18 (4/8 trit.), Ikenna Iroegbu 17 (5/10 dvit.), Donatas Tarolis ir Marko Cakarevičius po 11.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 19 (5/6 dvit.), Martynas Gecevičius 15 (4/12 metimų), Vytenis Lipkevičius 12.

Atrinkti (0) Visi (4)
Daug žadanti buvo Prienų sezono pradžia.Bet su laiku visos bėdos išlindo-nepataikyta su legionu,daug veteranų,žaidėjų traumos ir priverstinis jų stumimas ne į jų pozicijas.Tai ir turim,kad vos aštunti.O Kabelis puikiai su Iroegba pataikė.Daug energijos duoda,gerai kamuolius skirsto,pats įmeta.Pasisekė su juo.
2019-02-09
-1
Labarbar
Va ka reiski neblogas lyg ir zaideju kratinys bet begalvis treneris. Cia yra Prienai!
2019-02-09
+1
iš tikrųjų visi veteranai nesistengia, galvojau jau savo per gyvenimą atžaidę, o šiais metais turi arti su visais varžovais