Ukrainos krepšinio čempionato 15-ojo turo rungtynėse šeštadienį Čerkasų „Čerkaski mavpy“ komanda, kurioje žaidžia du lietuviai, namuose 70:74 nusileido Južno „Chimik“ ekipai su Martynu Mažeika.

Nugalėtojų gretose Mažeika per 25 min. pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/5 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviau už lietuvį „Chimik“ komandoje žaidė tik 20 taškų įmetęs Aleksandaras Djuričius.

24 minutes žaidęs Martynas Andriukaitis pelnė 8 taškus (2/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų) dar atkovojo 6 kamuolius, tačiau 5 kartus prasižengė.

17 minučių aikštėje praleidęs Rolandas Jarutis taip pat surinko 8 taškus(1/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/4 baudų) atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet taip pat išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

•

Rimanto Endrijaičio treniruojama Sumų „Sumychimprom“ komanda su dviem lietuviais svečiuose 66:87 pralaimėjo Kijevo „BC Kyiv“ krepšininkams.

Svečių komandoje Andrius Lepinaitis per 27 minutes surinko 11 taškų (2/4 tritaškių, 5/6 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį, Vilius Gabšys per 35 minutes įmetė 6 taškus (1/1 dvitaškio, 1/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

•

Be traumuoto Tomo Delininkaičio žaidusi nugalėtojos titulą ginanti Mariupolio „Azovmaš“ komanda namuose 92:82 nugalėjo Odesos „Odesa“ ekipą.

Be pralaimėjimų žengiantis „BC Kyiv“ klubas pirmauja čempionate. „Azovmaš“ ekipa, turinti 12 pergalių ir 3 pralaimėjimus, turnyro lentelėje užima antrąją, „Sumychimprom“ krepšininkai, iškovoję 9 pergales ir patyrę 6 pralaimėjimus – penktąją, o „Čerkaski mavpy“ klubas turintis 6 pergales ir 9 nesėkmes – septintąją vietą.