Nuotr. AP
  • „Warriors“ namuose 120:118 nugalėjo „Heat“

• Stephenas Curry, Kevinas Durantas ir Klay Thompsonas kartu surinko 93 taškus

• Dwyayne'as Wade'as sužaidė paskutines rungtynes Oklande ir sulaukė audringų fanų ovacijų

Didysis trejetas – Stephenas Curry, Kevinas Durantas ir Klay Thompsonas – kartu sumetė 93 taškus, o „Golden State Warriors“ (40-15) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) namų rungtynėse 120:118 (24:34, 30:25, 36:23, 30:36) nugalėjo Majamio „Heat“ (25-29) krepšininkus.

39
33
60%
6/10
88%
15/17

Curry rungtynėse pelnė 25 taškus (4/8 dvit., 5/10 trit., 2/2 baud. met.), Thompsonas pridėjo 29 taškus (5/8 dvit., 6/13 trit., 1/1 baud. met.), o Durantas įmetė 39 taškus (15/17 dvit., 1/7 trit., 6/10 baud. met.) ir atkovojo 6 kamuolius bei iš žaidimo atakavo 67 procentų taiklumu, taip surinkdamas 33 naudingumo balus.

„Warriors“ 100 taškų ribą permeta jau 26-iose rungtynėse paeiliui ir tai yra ilgiausia serija nuo 2016-2017 metų sezono. Tąkart tiek taškų pavyko rinkti 36 susitikimuose iš eilės.

Likus 5,4 sekundėms Dionas Waitersas gavo kamuolį prie tritaškio linijos, o „Heat“ atsiliko 118:120. Gynėjas padarė klaidinamą judesį, pabėgo kelis metrus į šoną ir sviedė tritaškį, kuris tikslo nepasiekė – rungtynėse triumfavo „Warriors“.

Tai buvo paskutinis Dwyane'o Wade'o apsilankymas „Oracle“ arenoje. Būtent dėl to pirmajame kėlinyje vykusios minutės pertraukėlės metu arenos kube buvo rodomas vaizdo įrašas, kuriuo norėta pagerbti daug metų lygai atidavusį krepšininką. Oklande buvę sirgaliai sukūrė gerą emociją, mat plojo pakilę iš savo vietų.

Susitikimo metu gynėjas pelnė 10 taškų (5/11 dvit., 0/3 trit., 0/3 baud. met.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Vis dėlto, rezultatyviausias „Heat“ gretose buvo Joshas Richardsonas, pelnęs 37 taškus (6/11 dvit., 8/11 trit., 1/1 baud. met.), atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 33 efektyvumo balus. Tokiu pasirodymu krepšininkas pagerino asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus.

„Golden State Warriors“: Kevinas Durantas 39 (6 atk. kam., 33 naud. bal.), Klay Thompsonas 29, Stephenas Curry 25 (20 naud. bal.), ..., Draymondas Greenas 5 (14 rez. perd., 7 atk. kam.).

„Heat“: Joshas Richardsonas 37 (5 rez. perd., 33 naud. bal.), Dionas Waitersas 24, Justise‘as Winslowas 22, Hassanas Whiteside‘as 13 (12 atk. kam.), Dwyane‘as Wade‘as 10 (9 rez. perd., 6 atk. kam.), Bamas Adebayo 8 (11 atk. kam.), ..., Kelly Olynykas 2 (7 atk. kam.).