Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ (12-4) VTB Vieningoje lygoje suklupo antrąjį kartą paeiliui, kai po atkaklios kovos 82:84 (19:20, 20:27, 29:24, 15:13) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (11-5) klubui.

Pirmojoje susitikimo pusėje sunkiai žaidusi „Chimki“ lėtai įsibėgėjo ir prieš ilgąją pertrauką nuo varžovų atiliko 9 taškais – rezultatu 38:47.

Vos po ilgosios pertraukos sugrįžęs Maskvos srities klubas ėmė didinti apsukas ir, laimėję trečiąjį kėlinį, prieš lemiamas dešimt minučių atsiliko 67:71.

Likus kiek daugiau nei dviems minutėms šeimininkais buvo persvėrę rezultatą (82:81), tačiau Dorellis Wrightas pataikė tolimą metimą ir pranašumas vėl buvo „Lokomotiv-Kuban“ ekipos rankose.

Iki rungtynių pabaigos likus 7 sekundėms, Stefanas Markovičius išmetė tolimą metimą, tačiau šis buvo netaiklus ir Krasnodaro klubas šventė pergalę.

„Chimki“ turnyrinėje lentelėje nusirito į trečią vietą, į priekį užleisdama Kazanės „Unics“ (13-3) komandą.

„Chimki“: Jordanas Mickey 17, Malcolmas Thomasas 12 (8 atk. kam.), Jegoras Vialcevas 11, Charlesas Jenkinsas ir Tony Crockeris po 10.

„Lokomotiv-Kuban“: Dmitrijus Kulaginas 17 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Dorellas Wrightas 16, Mateušas Ponitka 13, Vitalijus Fridzonas 12.