• „Pacers“ savo aikštėje 99:90 patiesė „Hornets“

• Indianos ekipos fiksuojama 6 pergalių serija šiuo metu yra ilgiausia NBA

• Sabonis pelnė 9 taškus ir pridėjo tiek pat atkovotų kamuolių

• Lietuvis pasižymėjo ir triuškinančiu dėjimu

Indianos „Pacers“ (38-19) su Domantu Saboniu iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės. Šįkart lietuvio ekipa savo aikštėje 99:90 (32:19, 22:19, 23:33, 22:19) palaužė Šarlotės „Hornets“ (27-29) krepšininkus.

Foto galerija

Šešių pergalių serija šiuo yra metu yra geriausia NBA pirmenybėse. Toronto „Raptors“ laimėjo penkerias rungtynes iš eilės.

Sabonis per 21 minutę pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 1/2 baudos), sugriebė 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, du sykius suklydo ir tris kartus prasižengė. Lietuvio +/- rodiklis buvo +9.

Indianos krepšininkai Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą. Nuo pirmaujančių Milvokio „Bucks“ ir Toronto „Raptors“ ji atsilieka keturiomis pergalėmis, o nuo ketvirtoje vietoje esančios Filadelfijos „76ers“ turi dviejų laimėjimų atotrūkį.

Jau pirmajame kėlinyje „Pacers“ pabėgo 13 taškų persvara (32:19), o antrojo ketvirčio pradžioje po 7 taškų iš eilės buvo priekyje 20 taškų pranašumu (39:19).

Lemiamo kėlinio metu „Hornets“ buvo priartėjusi iki 7 taškų (82:89), bet tuomet „Pacers“ ekipos naujokas Wesley Matthewsas smeigė tritaškį.

Debiutinėse rungtynėse 32-ejų metų 196 cm ūgio Matthewsas įmetė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Mylesas Turneris 18 (8 atk. kam., 3 bl.), Bojanas Bogdanovičius 14, Darrenas Collisonas 13 (8 rez. perd.), Tyreke’as Evansas 12, Thaddeusas Youngas 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 9 (9 atk. kam.).

„Hornets“: Kemba Walkeris 34 (9 atk. kam.), Jeremy Lambas 21, Cody Zelleris 18 (9 atk. kam.).

Ataka, pasibaigusi Sabonio dvitaškiu:

Rungtynių epizodai:

2019-02-12 13:06
to Mx
Tai pagal tave svarbu tik pergalė prieš top 4 komandas? Ar išvis tik finalas skaitosi? Taip, 6 pergalės prieš ne pačias stipriausias komandas (nors Clippers ir Hornets nėra silpnos komandos). Svarbu, kad laikosi. Tai leis gauti palankesnį priešininką pirmam rate atkrintamųjų. Jeigu išeis į antrą ratą bus fantastika.
Įvertinkite komentarą:
-2
2019-02-12 10:29
Mx
Prieš silpnas komandas žaidė. Tad ta serija - ne rodiklis. Vėl gaus ketvertuko komandą ir praloš. Gaila tik kad pastaruoju metu Sabonio žaidimo kreivė krito.
-7
2019-02-12 09:15
jau spėjo daug kas nurašyti, kad be Oladipo š bus, o čia 6 win iš eilės. aš liksiu prie tų, kad Pacers jeigu ir pateks į Rytų finalą, tai vis tiek be Oladipo nepasispardys