Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Po dviejų triuškinamų pralaimėjimų LKL pirmenybėse į žūtbūtinį mūšį KMT ketvirtfinalyje stojęs Prienų „Skycop“ klubas kibo į atlapus Klaipėdos „Neptūnui“, tačiau 40 minučių Virginijaus Šeškaus auklėtiniams atsilaikyti nepavyko.

21
25
100%
7/7
67%
4/6

Be traumuotų Mindaugo Lukauskio ir Anthony Lee bei su Achilo sausgyslės skausmų kamuojamu Kšištofu Lavrinovičiumi aštuoniese žaidę prieniškiai uostamiestyje nusileido 80:89 ir liko už KMT finalinio turnyro borto.

Nepaisant to, Šeškus džiaugėsi pagyvėjusiu savo komandos žaidimu, kuris leido Kazio Maksvyčio kariaunai duoti rimtą kovą.

„Šiandien tikrai netrūko kovingumo, – pabrėžė Šeškus. – Labai keistai, bet (krepšininkai) akivaizdžiai rodo, kad gali (žaisti). Tris su puse kėlinio aš kaifavau dėl to, kaip mes žaidžiame: kamuolys vaikščiojo, metimai įkrito, 50 proc. pataikymas buvo po trijų kėlinių. Atsižvelgiant į tai, kad Kšištofas išėjo į aikštę, nors jam tikrai skauda Achilo sausgyslę, padėjo broliui. Darjušas, įsivaizduokite, šiandien žaidė 31 minutę. Jūs galite įsivaizduoti?“

Be Darjušo, startiniame penkete žaidęs Martynas Gecevičius aikštėje praleido 32 minutes, Žygimantas Janavičius – 34, o Arnas Labuckas ir Vytenis Lipkevičius – po 35. Nuo suolo pakilęs Kšištofas rungtyniavo 9 minutes, Gintaras Leonavičius – 10, tuo metu šviežiausias prieniškių pirkinys Malcolmas Grantas per 15 minučių prisidėjo 5 taškais (1/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/4 baudos).

Startinis „Skycop“ penketas komandai surinko 74 iš 80 taškų.

„Vis dėlto parodėme, kad galime pelnyti taškus – po trijų kėlinių 72 surinkti taškai, – pozityvą įžvelgė Šeškus. – Didžiausia problema buvo, kai ketvirtajame kėlinyje jie pradėjo keistis. Visi iš mūsų žaidė 34-35 minutes.

Realiai jie ėjo vabank, galvojo kažkaip pasiseks. „Neptūnas“ įmetė kelis tritaškius, kurie žaidžiant namuose duoda savo, išmušė mus iš vėžių. Ketvirtajame kėlinyje ir galva nebedirbo, nes ypatingai antroje ketvirčio pusėje sprendimai skyrėsi nuo to, kurie buvo visas rungtynes.“

„Tikrai buvo klaidų, bet tikrai vyrai stengėsi. Po tokių pralaimėtų svarbių rungtynių negaliu pasakyti… Aš gal net kažkiek džiaugiuosi. Gal mes pradėsime žaisti. Šiandien ėjome vabank ir tas pasiteisino iki trijų su puse kėlinio“, – kalbėjo „Skycop“ vairininkas, toliau priminęs, kad komanda ieško pastiprinimo.

Prienų komanda dabar kitas rungtynes žais tik kovo 2-ąją, kai LKL pirmenybių mače susirems su Alytaus „Dzūkija“. Per šią pertrauką tikimasi, jog pasveiks Lukauskis ir Lee.

2019-02-14 12:07
e
2019-02-13 08:43
Grazus zaidimas buvo ir Virgis energingai vadovavo,gaila pritruko jiegu
2019-02-12 23:01
Nupušo jau senelis Virgis.Džiaugiasi pralaimėjimu,džiaugiasi,kad žaidėjai turi art po 35 min.Jam jau atostogų reikia,nes smegenys neveikia.Ir lašinių mažiau valgyt,nes dar infarktą gaus.
2019-02-12 22:28
JANKE
Tikrai mldc Virgius :) pirmyn Prienai!!!
2019-02-12 22:04
As
Istisai jau pralosia ,nieko cia gero.
2019-02-12 21:58
Ir kaip po tokių žodžių šito klubelio nevadinti parazituojančiu projektu? Aš pilnai suprantu duše diedai Lavrinovičiai ir Lukauskis gal ir džiaugiasi bet treneris viešai taip sakyti tai jau čia mažų mažiausiai žema. Spirti kuo skubiau šitą projektuką į nkl kur jo vieta

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6