Nuotr.: Scanpix
  • „Grizzlies“ po atkaklios kovos 107:108 nusileido „Spurs“

• Valančiūnas debiutinėse savo rungtynėse Memfyje pelnė 23 taškus bei atkovojo 10 kamuolių

• Tai buvo vienos solidžiausių jo rungtynių šį sezoną

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ ekipa (23-35) 107:108 (33:20, 25:37, 28:37, 21:14) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (33-26) klubui.

Foto galerija

26-erių 213 cm ūgio vidurio puolėjui iš Lietuvos tai buvo pirmosios rungtynės vilkint Memfio ekipos marškinėlius ir sugrįžus po beveik du mėnesius jį stabdžiusios nykščio traumos.

Valančiūnas ant parketo praleido 21 minutę ir spėjo pelnyti 23 taškus (9/10 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud.), atkovoti 10 kamuolių bei atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo vos antrasis mačas šį sezoną, kai lietuviui pavyko perkopti 20 pelnytų taškų ribą bei atkovoti dviženklį kamuolių skaičių.

Valančiūnas „Grizzlies“ ekipoje debiutavo jau pirmojo kėlinio viduryje ir netrukus puskabliu pelnė pirmuosius savo taškus.

Po solidaus pasirodymo iki ilgosios pertraukos (9 tšk., 5 atk. kam.), vidurio puolėjas tempo nelėtino ir vėliau.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis Valančiūnas buvo aikštėje ir pelnė svarbų dvitaškį, Memfio klubo deficitą sumažinusį vos iki taško (107:106), tačiau „Spurs“ pergalės nebepaleido.

Vienintelis už Valančiūną rezultatyviau mače pasirodęs žaidėjas – Avery Bradley, kuris pelnė 33 taškus. Dar 11 taškų Memfio klubui pridėjo Justinas Holiday'us.

„Spurs“ komandai po 22 taškus surinko Patty Millsas bei LaMarcusas Aldridge'as, dar 17 pelnė Davis Bertans, o 15 – Rudy Gay'us.

Po pralaimėjimo San Antonijaus klubui „Grizzlies“ krepšininkai ir toliau rikiuojasi priešpaskutinėje keturioliktoje NBA Vakarų konferencijos vietoje.

„Grizzlies“: Avery Bradley 33, Jonas Valančiūnas 23 (10 atk. kam.), Justinas Holiday'us 11, C.J.Milesas 10.

„Spurs“: Patty Millsas ir LaMarcusas Aldridge'as po 22, Davis Bertans 17, Rudy Gay'us 15 (12 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 12.

Mylim ryta
Pasaka!!! Ryto pasididziavimas! Legend bus LT
2019-02-13
+4
Memfis, matosi, gynybinio tipo komanda: kiekvienas žaidėjas ginasi ir stengiasi nepraleisti savo žaidėjų. Pradžioje kažkaip pavyko Jonui susitvarkyti, bet ketvirtame kėlinyje matėsi jau nuovargis. Žinoma, žaidė didesnė dalis komandos be plano, tad gavosi miksas Toronto ir Memfio žaidimo prasme. Noah labai gerai gynėsi ir ginasi, jei bent trečdalį jo įgūdžių įsisavintų Jonas kol bus abu Memfyje, būtų nerealu. Nemažai taškų Avery Bradley surinko po Jono atitvėrimų, o ir jie abu vienu metu labai gerai žiūrėjosi būdami aikštelėje. Ir šiaip, Jonas palengvina puolime darbą savo gynėjams. Trūksta tik gynybos. Bet manau viskas bus gerai, nes Memfyje komanda pastatyta ant gynybos ir kiekvienas stengiasi gintis, nepraleisti savo ginamojo, ko dažnai nebūdavo Toronte.
2019-02-13
-2
ar
geriau medis, kuris imeta/atkovoja 20/10, ar geriau judesiu arseanalas, kuris nebutinai tiek imeta? Howardas imeta ir 40, ir 50, bet kiek prameta??? ir viskas laikosi ant jo. gal geriau JV ieskoti tokio klubo, kaip Nuggets, kur be Jokiciaus gauna zaist dar 5-6 zmones...
2019-02-13
kasioguru
puolime super, gynyboj kaip visada siaip sau, ypac varzybu gale LA ji padure keliskart. ir po uztvaru nei prie savo zmogaus lieka, nei maziuka sugaudo. nu cia aisku jo senos bedos, is dalies del ugio ir svorio, bet visumoj tai turetu uzimt Gasolio vieta.
2019-02-13
+3
Jonas
Jus paziurekit kokie.metimai kokie.judesiai:) malku malka visiskas stuobrys. Judesiu arsenalas kaip pas Jankuna! Jus kases nezaide turbut kad cia aukstinat sita lumzda.
2019-02-13
-10
Nuostabu tiesiog,fantastinis debiutas.Sužaidė taip,lyg traumos nebūta ir lyg Memfyje ilgą laiką žaistų.Bet Rabbas startiniam tai kažkokia anomalija.Nu kaip galima tokį grybą leist į startą.Nebent tada tikrai Memfis jau nutarė pralaimėjimus rinktis.Nu,svarbu JV gerai pasirodo.
2019-02-13
-8
eflow
Čia visiems hateriams kai su šlapiu skuduru per zūbus. Pirmos rungtynės po traumos, po mainų, be treniruočių ir visokiais kitais neigiamais veiksniai ir jau galingą dublį surinko vos per 21min, tokių stats tikėjausi, jeigu žaistų po 30min, pasirodo JV užtenka ir 20min. Manau laisvai galėtų 30min lošti ir pasikelti savo vertę, o vasarą rinktis komandą. Bet spėju grizliai nelabai suinteresuoti į JV, nes jiems dabar svarbu savo jaunuosius "talentus" apšaudyti ir nebekovos dėl pergalių, dėl to gali nukentėti ir Jono laikas, bei statistika. Sako, kad nereikia tokių centrų nba, bet jeigu žaidėjas turi 25/12 statistiką, kaip gali tokių žaidėjų nereikėti.. o tokią statistiką Jonas tikrai gali turėti, tik tegul duoda žaisti. Kai pažiūri nba rungtynes, supranti, kad mūsų lietuviai tą juodą darbą ir dirba, o kiti žaidžia be jokios ginybos, bet vistiek kalčiausi būna mūsiškiai..
2019-02-13
-3
O startiniame loses grybas Rabb su 2 pts sedi. Ta pati situacija kaip ir su Saboniu, kai prastesnis Turner eina i starta.
2019-02-13
+3
Jonas
Bet aprangos spalva kazkokia gaidiska , nesiziuri :)