• „Žalgiris“ atsakomajame KMT ketvirtfinalio mače savo aikštėje 100:75 sutriuškino šiauliečius

• Pagal abejų rungtynių rezultatą Šarūno Jasikevičiaus treniruojama komanda laimėjo net 204:136

• Kauno komandai nepadėjo poilsio gavę Edgaras Ulanovas, Artūras Milaknis ir Aaronas White'as

• Lukas Uleckas aikštėje praleido net 36 minutes, Rokas Jokubaitis – 23, o Erikas Venskus – pusseptintos minutės

Kauno „Žalgiris“ tapo trečiuoju Karaliaus Mindaugo taurės finalinio ketverto dalyviu. Antrąjį ketvirtfinalio mačą Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai kovoje su „Šiauliais“ laimėjo 100:75 (26:19, 25:21, 29:1, 20:18).

15
26
7
2

Abejų rungtynių rezultatu „Žalgiris“ buvo pranašesnis net 204:136.

Šeštadienį Vilniuje vyksiančiame KMT pusfinalyje kauniečiai susikaus su Panevėžio „Lietkabelio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ poros nugalėtoja. Šios komandos į atsakomąjį mūšį, prieš kurį „Lietkabelis“ turi 10-ies taškų persvarą, Panevėžyje startuos šiandien 20 val.

„Žalgiris“ jau po pirmųjų rungtynių buvo įgijęs 43 taškų persvarą, todėl antroji dvikova buvo tik formalumas. „Žalgiris“ šiose rungtynėse nusprendė poilsio suteikti Edgarui Ulanovui, Artūrui Milakniui ir Aaronui White’ui. Tuo metu „Šiaulių“ gretose nežaidė traumuotas Ignas Vaitkus.

Mačą starto penkete pradėjęs Lukas Uleckas aikštėje praleido net 36 minutes, per kurias įmetė 6 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei užfiksavo 8 balų naudingumą.

Pro šalį šaudęs Rokas Jokubaitis per 23 minutes prametė visus 10 metimų iš žaidimo, o vienintelius 2 taškus mačo pabaigoje įsirašė realizavęs abi baudas. Erikas Venskus rungtyniavo pusseptintos minutes ir pataikė 1 iš 2 dvitaškių.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Šiauliai“, kurie sužaidus 5 minutes pirmavo 8 taškais (17:9). Tuomet „Žalgiris“ spurtavo 23:2 ir pabėgo 13 taškų persvara (32:19).

Trečiajame kėlinyje „Šiauliai“ buvo priartėję iki 11 taškų skirtumo, bet „Žalgiris“ atsakė atkarpa 13:4 ir nugalėtojas buvo aiškus (66:46).

Daugiausia pataiko: Leo Westermann

Dvikovos pabaigoje 100-ojo taško besivaikę žalgiriečiai savo tikslą pasiekė likus žaisti dvi sekundes, kai prieš iš toli krepšį atakavusį Thomasą Walkupą prasižengė Kristupas Žemaitis. Amerikietis pataikė visas tris baudas ir sukėlė emocijų bangą tiek arenoje, tiek ant „Žalgirio“ atsarginių suolelio.

Šiame mače buvo užfiksuotas „Žalgirio“ arenos sezono lankomumo antirekordas. Susitikimą stebėjo 2099 sirgaliai, o prieš tai antirekordas buvo 2125 aistruoliai, susirinkę akistatoje su Kėdainių „Nevėžiu“.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 15 (7 atk. kam.), Leo Westermannas 14 (3/4 trit.), Thomasas Walkupas 12, Deonas Thompsonas 11, Marius Grigonis 10.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Evaldas Šaulys (7 kld.) ir Antanas Udras – po 13, Kristupas Žemaitis 12 (5 rez. perd., 5 kld.).

Dunis
Linas Kleiza jei suzais uz Ryta bus respektas chebryte,bet po taures bus patenkintas Lkf ejimu kad atkreipe demesi i teisejus ir paeme is Eurolygos,bet manau dziaugsis Linas kad laimes finale Zali,nes kaunietis
2019-02-13
+3
Xaxa
Vakar zhaliaskuriai vare ant Bendžiaus kad tas nieko nelemiantį tritaškį metė, o šiandien jų žalgiris daugiau nei 60 taškų bendru skirtumu pirmaudami smaukėsi del 100 taškų. Apgailėtina.
2019-02-13
+2
Ginas
ech mano miesto komanda nepateko :/ bet bus idomu dabar finalinis ketvertas, nebebus teiseju palankiu zalgiriui, jegos jau apsilygina
2019-02-13
+4
thomas12
Būtume paėmę, bet.. ech.. gaila buvo žalgiriečių, tai leidome jiems laimėti.
2019-02-13
+1
Zalgiris
Kaip su matemarika? 3 kelynyje 1 taskas??? Tai viso Siauliai 69 imete?
2019-02-13
-2
Zalgiris
Sorry 59
2019-02-13
+7
Kaip ir reikėjo tikėtis lengva treniruotė gavosi.Džiugu,kad Žalgiris pagaliau atrodo tritaškių daug meta ir nemažai pataiko,Leo jau tikru snaiperiu patapo.Kas nuvylė,tai Jokubaitis.Viską prametė iš žaidimo,kažkoks perdegęs atrodė.Bet stiprus vaikis morališkai,tai viskas bus gerai.Su pergale ir laukiam varžovo pusfinalyje.
2019-02-13
+3
nezinau ar cia mandagu girtis tokia persvara sudauzius studentu ir pusiaumegeju komanda.aplamai zinant zalgirio biudzeta tai iki pat finalo turetu zaist antra sudetis
2019-02-13
-4
1944
Kas man labiausiai patinka, kad kai paskelbe, kad final4 kmt bus Eurolygos teisejai tai cia rytfaniai pradejo aiskinti kad Zalgirio fanai sunerimo nors pas pacius forume bei fb verda pykciai kad Zalgiriui pades Eurolygos teisejai nes jie teisejaus kaip ir saviskiams. Vargsai rytfaniai, jus kada nors bunate laimingi savo asaru pakalneje?