Nuotr.: AP - Scanpix
  • „Pacers“ namuose 97:106 nusileido „Bucks“ ekipai

• Sabonis pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius

• Nugalėtojų gretose išsiskyręs Antetokounmpo pelnė 33 taškus, atkovojo 19 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų

Milvokio „Bucks“ (43-14) klubas nutraukė Indianos „Pacers“ (38-20) šešių iš eilės pergalių seriją. Giannio Antetokounmpo vedama ekipa NBA rungtynėse išvykoje 106:97 (26:18, 29:29, 21:32, 30:18) palaužė solidžiai žaidusio Domanto Sabonio komandą.

33
52
19
11

Lietuvis iš viso aikštėje praleido 26 minutes ir pelnė 14 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit.) bei atkovojo 9 kamuolius.

Šeimininkai ketvirtojo kėlinio pradžiojo po Tyreko Evanso tritaškio įgijo dviženklį pranašumą (86:76), tačiau tuomet išaušo Antetokounmpo valanda.

„Bucks“ likusią kėlinio atkarpą laimėjo 30:11 bei pasiekė aštuntąją pergalę per pastarąsias devynerias rungtynes (106:97), o graikas per lemiamą ketvirtį pelnė 12 taškų, atkovojo 6 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Iš viso Antetokounmpo per 38 minutes pelnė 33 taškus (12/20 dvit., 0/2 trit., 9/10 baud.), atkovojo 19 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo penktasis Milvokio klubo žvaigždės trigubas dublis šį sezoną.

„Jis yra monstras. 19 atkovotų kamuolių? Atkovojęs kamuolį jis pradeda jų atakas ir šiandien jie pelnė 23 taškus greitų atakų metu“, – Antetokounmpo žaidimą vertino „Pacers“ vyriausiasis treneris Nate'as McMillanas.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Bojanas Bogdanovičius. Kroatas per 32 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Tai buvo paskutinės abiejų komandų rungtynės prieš artėjantį savaitgalį įvyksiantį „Visų žvaigždžių“ renginį.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovčius 20, Domantas Sabonis (9 atk. kam.) ir Darrenas Collisonas po 14, Mylesas Turneris 11, Tyreke'as Evansas 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (19 atk. kam., 11 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 17, Khrisas Middletonas 15, George'as Hillas 12, Ersanas Ilyasova 11.