• „Nets“ svečiuose per trečiąjį pratęsimą 63 minučių kovoje 148:139 įveikė „Cavs“

• Aidint antrojo pratęsimo pabaigos sirenai tritaškį įmetė Carrollas

• Trečiajame pratęsime 14 taškų įmetė Russellas

• Russellas iš viso pelnė 36 taškus, o „Cavaliers“ gretose 42 taškus surinko Clarksonas

D’Angelo Russellas per trečiąjį pratęsimą surinko 14 iš 36 savo taškų ir Bruklino „Nets“ (30-29) varžovų aikštėje 148:139 (30:29, 25:29, 29:26, 25:25, 9:9, 10:10, 20:11) palaužė Klivlando „Cavaliers“ (12-46) krepšininkus.

25
24
80%
4/5
71%
5/7

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei rezultatas buvo lygus (109:109) ir jis pagrindinio laiko metu liko nepakitęs. Iki pirmojo pratęsimo pabaigos likus 16 sekundžių Russellas „Nets“ ekipai suteikė 2 taškų persvarą, bet rezultatą likus 2,8 sek. išlygino Collinas Sextonas.

Antrajame pratęsime aidint sirenai „Nets“ išgelbėjo DeMarre’as Carrollas, kuris atšokęs nuo varžovo pasižymėjo tritaškiu.

Trečiojo pratęsimo pradžioje Russellas surinko 11 taškų iš eilės ir savo komandą atvedė į įspūdingą pergalę.

Prieš NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalį „Nets“ fiksuoja 30 pergalių ir 29 nesėkmių rezultatą. Tai pirmasis kartas nuo 2012-2013 m. sezono, kai ekipa prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį laimėjo daugiau nei 50 proc. rungtynių.

63 minutes trukusiose rungtynėse laiminti komanda keitėsi 23 kartu. Dabar abi ekipos turės pertrauką ir savo pasirodymą pratęs po savaitės.

Klivlando komandoje nežaidė poilsio gavęs Kevinas Love’as. Rezultatyviausias buvo Jordanas Clarksonas, įmetęs 42 taškus (9/17 dvit., 7/17 trit., 3/3 baudos), atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Bruklino ekipoje D’Angelo Russellas per 43 minutes pelnė 36 taškus (8/15 dvit., 5/15 trit., 5/6 baudos), sugriebė 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“: Jordanas Clarksonas 42 (7/17 trit., 8 atk. kam.), Collinas Sextonas 24, Marquese’as Chrisas 23, Cedi Osmanas 13.

„Nets“: D’Angelo Russellas 36 (8/15 dvit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Joe Harrisas 25 (4/5 trit.), DeMarre’as Carrollas 18 (7 atk. kam.), Rondae Hollisas-Jeffersonas 17 (7/8 dvit.), Allenas Crabbe’as 14, Carisas LeVertas 12 (7 atk. kam., 9 rez. perd.).