• „Blazers“ savo aikštėje 129:107 sutriuškino „Warriors“ krepšininkus

• Ketvirtajame kėlinyje buvo išvarytas NBA čempionų treneris Steve'as Kerras

• Nugalėtojams 29 taškus pelnė Damianas Lillardas

• Kevino Duranto ir Stepheno Curry duetas svečiams pelnė 64 taškus

Retą nesėkmę NBA rungtynėse patyrė „Golden State Warriors“ (41-16) klubas. Titulą ginantys Oklando krepšininkai išvykoje 107:129 (33:31, 28:33, 34:30, 12:35) neturėjo vilčių prieš Portlando „Trail Blazers“ (33-23) ekipą.

29
32
75%
6/8
8

NBA čempionai po trijų kėlinių turėjo minimalią persvarą (95:94), tačiau jiems tragiškai susiklostė ketvirtasis kėlinys, kurį pralaimėjo 12:35.

Lemiamame ketvirtyje neatlaikė svečių vyriausiojo trenerio Steve'o Kerro nervai, kuris užsipuolė teisėją ir buvo išvarytas iš aikštės.

Tai buvo vos antrasis „Warriors“ pralaimėjimas per pastarąsias 18 rungtynių.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Damianas Lillardas. Gynėjas per 32 minutes pelnė 29 taškus (3/7 dvit., 6/8 trit., 5/6 baud.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Svečių neišgelbėjo 64 taškus pelnęs Kevino Duranto ir Stepheno Curry duetas.

Durantas per 33 minutes pelnė 32 taškus (9/13 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud.) ir blokavo 3 varžovų metimus.

Curry taip pat pridėjo 32 taškus (5/10 dvit., 5/14 trit., 7/7 baud.) per aikštėje praleistas 33 minutes.

„Warriors“ nepadėjo DeMarcusas Cousinsas, kuriam buvo suteikta poilsio.

„Blazers“: Damianas Lillardas 29 (6/8 trit., 8 rez. perd.), Jake'as Laymanas 17, C.J. McCollumas 15, Al-Farouqas Aminu ir Evanas Turneris po 12, Jusufas Nurkičius (11 atk. kam.) ir Sethas Curry po 11, Maurice'as Harklessas 10.

„Warriors“: Stephenas Curry ir Kevinas Durantas po 32, Klay Thompsonas (2/16 met., 8 rez. perd.) ir Draymondas Greenas po 9.

delete
kerras cirko artistas. jam kartais norisi pavaidinti treneri.

eilini karta greenas bande traumuoti zaideja (panasiai kaip sulauze valanciui ranka). teisingai gavo ta bauda. tiesa, dar per maza.

o ir anksciau patys worriorsai kaitino bereikalingai aistras. gavo ko nusipelne
2019-02-14
+5
kasioguru
visu pirma koks ten sutriuskinimas, jei likus apie 3-4 min. atsilieki vos keliais taskais, o paskui del teiseju absurdisko svilpuko nebeatlaiko nervai ir varzovas del techniniu + flagrant per ataka padaro 8 taskus ir taip viskas tampa aisku. o antra - GS nelabai ir ejo ant pergales, nes 3 svarbus zaidejai gavo pailset.