Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Po vakar skandalingai pasibaigusio Graikijos taurės pusfinalio, kuomet Pirėjo „Olympiakos“ pasibaigus antrajam kėliniui boikotavo mačą su Atėnų „Panathinaikos“, aistros ir toliau nerimsta.

„Olympiakos“ išplatino viešą pranešimą, kuriame teigia, jog su savo amžinais varžovais ant parketo nežengs tol, kol rungtynėse nepradės dirbti užsienio teisėjai.

„Galime patikinti, kad nuo dabar mūsų komanda nedalyvaus jokiose vietinių pirmenybių rungtynėse su „Panathinaikos“, jeigų jų metu nedirbs teisėjai iš užsienio šalių.

Taip pat pareiškiame, jog nedalyvausime jokiose vietinio čempionato rungtynėse, jeigu mačui vadovaus bent vienas arbitras iš vakarykščio susitikimo – Panagiotis Anastopoulos, Anastasios Manos arba Agapios Panagiotou“, – savo pranešime teigė „Olympiakos“.

Pirėjo ekipa taip pat pasufleravo apie galimai vykusias lažybas bei paragino tam tikras institucijas imtis veiksmų.

„Atsakingų institucijų prašome nuodugniai ištirti, kodėl nebebuvo galima atlikti statymų už galimą „Panathinaikos“ pergalę. Pasak pranešimų, tai įvyko iš karto po to, kai buvo paskelbti rungtynių arbitrai, kuriuos paskyrė teisėjų komitetas“, – rašoma pranešime.

Galų gale „Olympiakos“ uždraudė „Pao“ savininkui Dimitrios Giannakopoulos lankytis savo namų arenoje.

„Nuo šiol, jeigu Dimitris Giannakopoulos bandys patekti į Taikos ir draugystės areną, jis įleidžiamas nebus“, – savo pranešimą tokiu sakiniu užbaigė „Olympiakos“.

Primename, jog Pirėjo ekipa vakar neužbaigė Graikijos taurės pusfinalio mačo su „Panathinaikos“ ir rungtynes paliko po dviejų kėlinių, kuomet atsiliko 25:40.

Atrinkti (0) Visi (15)
ha
RYTAS PRIEŠ ŽALGIRĮ IRGI TAIP TURĖTŲ ŽAISTI!
2019-02-15
+1
to mylim ryta
Duche, paklausk savo tevu is kokio kaimo jie atvaziavo i Vilniu. Nevaidink cia miestiecio, veiloke.
2019-02-14
+1
Mylim ryta
Ciulpike, as trecia karta Vilniui, o ne tu urode is susikto kalabybiskio, kur viena parduotuve ir kraujomaisa
2019-02-15
-3
R
O kaip teisėjauja slovėnų duetas- Javor ir Pukl? Žalgiris turėtų taip pat iškelti sąlygas, kad šie arbitrai nebūtų skiriami Žalgirio rungtynėms. Su teisėjavimu yra didžiulė problema visoje Europoje ir ne tik...
2019-02-14
+3
asas
visur kur yra korupcija turi teisejauti geriausi europos teisejai..Lietuvoje ypac!!
2019-02-14
+6
Mylim ryta
Zalfaniai tai aisku palaikys PaO, bet PaO yra didziausia sukciai, kaip ir musu zali gandonai
2019-02-14
+2
Nerijus
Is kur jus retardai lendat? As pats esu Vilnietis, na bet svetima geda uz tokius babuinus kaip tu
2019-02-14
+7
Nc
Tas djfager kartais kai sauna, atrodo daunas...
2019-02-14
+1
Tavo vardas yra Daunas.Eik prisipisinėt prie savo draugų ligonių triperi.
2019-02-14
+3
Na,man teko labiau matyt pasidomėt tom rungtynėm,tai galiu pasakyt,kad ten visiška pekla vyko.Per pirmą minutę OLY gavo 4 pražangas,kitam kėlinyje tas pačias 4 pražangas per 30 sek.užsidirbo.Tai kaip tu paskui gali aktyviau gintis,kai PAO likusias kėl.minutes baudas meta.Iš šono tikrai atrodė,kaip papirkti teisėjai ir priminė 1995 m.EČ finalą,kai amerikono teisėjo dėka jugai tada mūsiškius nugalėjo.
2019-02-14
-1
Nieko giminaiciai susitaikis ir viskas grys i savo vieta.( o blind kas per gimines) (a jopsikmat ratai baigesi)
2019-02-14
+1
Ir kur man tai girdėta dainelė?
2019-02-14
Siaip
Pažiūrėjau aš tas pusę rungtynių. Nieko tam nebuvo, patys Olimpiacos žaidė tragiškai. Per du kėlinius abejotinų švilpikų gal tik pora buvo, bet ir tie su klaustuku. Spanielis žaidė tragiškai. Beje rungtynių metu emocijų daug nebuvo, tik už kalbas buvo viena techninė, kuri skirta tikrai pagrįstai, nes kamuolys buvo ir liko Olimpiados, įgavęs bauda velniai žino kokia norėjo - keiksnojosi ir rankomis skesciojosi.