Prancūzijos moterų krepšinio čempionate Kalė „Cote d'Opale“ komanda su Lina Brazdeikyte namuose 57:71 nusileido lyderėms „Bourges Basket“ krepšininkėms.

Lietuvė per 34 minutes pelnė 16 taškų (2/8 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 3/3 baudų) ir atkovojo bei perėmė po 3 kamuolius.

„Stade Clermontois AB63“ ekipa su Vita Kuktiene svečiuose 64:71 pralaimėjo Vilnevo ESB komandai.

Kuktienė per 25 minutes pelnė 9 taškus (1/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 1/2 baudų) ir atkovojo 3 kamuolius.

Čempionate pirmaujanti „Bourges Basket“ ekipa laimėjo visas 14 rungtynių.

Kuktienės komanda, turinti 7 pergales, tarp 14 ekipų žengia septinta, o Brazdeikytės klubas su 5 pergalėmis yra dešimtas.