Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Klaipėdos „Neptūnui“ nepavyko sugadinti šventės KMT finalo ketverto šeimininkams. Uostamiesčio krepšininkai jau pirmoje mačo dalyje toli į priekį paleido fantastiškai iš toli pataikiusį Vilniaus „Ryto“ klubą ir pripažino priešininkų pranašumą – 72:86.

Foto galerija

Po patirtos nesėkmės klaipėdiečių treneris Kazys Maksvytis teigė, jog didelę įtaką rungtynėms padarė pirmajame kėlinyje pataikyti penki Chriso Kramerio tritaškiai.

„Sveikinimai vilniečiams su pergale. Mačo pradžioje varžovai pabėgo į priekį. Po to bandėme sugrįžti į rungtynes, tačiau gavome antrą nokdauną, prie kurio labiausiai prisidėjo penki pataikyti Kramerio tritaškiai. Taip pat vilniečiai pelnė lengvų taškų greitose atakose“, – po dvikovos kalbėjo Maksvytis.

„Neptūno“ strategas prisiemė dalį atsakomybės dėl pirmajame kėlinyje pataikytų 9-ių iš 11-os sostinės ekipos tritaškių.

„Iš devynių tritaškių, penki buvo Kramerio. Tai buvo trenerių taktinė klaida, kad pasirinkome tokią gynybos sistemą prieš gynėją“, – taktinę klaidą pripažino Maksvytis.

„Neptūno“ komandos startinio penketo žaidėjai pelnė 31 tašką, o vienas ekipos lyderių Jerai Grantas dėl čiurnos skausmų aikštėje praleido vos 5 minutes.

Vyriausiasis uostamiesčio komandos treneris pripažino, kad pritrūko pagrindinių žaidėjų indėlio.

„Startinio penketo žaidėjai pelnė tik 30 taškų. Labai prastai pradėjome. Jerai (Grantas) prieš rungtynes jautė pėdos skausmus. Bandėme su vaistais, tačiau nepadėjo, o tai turėjo įtakos prastai dvikovos pradžiai“, – sakė Maksvytis.

Rytoj klaipėdiečiai dėl trečiosios vietos kausis su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais, tačiau tikimybė išvysti Grantą šioje dvikovoje – labai maža.

„Manau, kad labai maža. Jam reikia poilsio“, – paklaustas apie aukštaūgio galimybę pasirodyti rytojaus dvikovoje, atsakė Maksvytis.

Pirmajame kėlinyje Osvaldas Olisevičius greitai susirinko tris pražangas. Treneris pripažino, kad puolėjas perdegė.

„Iš viso, mums šiandien labai sunkiai sekėsi kontroliuoti rungtynes, – paklaustas, kiek pakeitė rungtynių planą greitai susirinktos Olisevičiaus pražangos, atsakė uostamiesčio klubo treneris. – Manau, kad Olisevičius perdegė.Viena bauda, antra, iškart trečia. Tokios pražangos buvo padarytos labiau iš streso.“

Iš Darbėnų kilęs treneris teigė, jog šiandien jo auklėtiniai buvo sunkiai atpažįstami.

„Šiandien buvo labai sunku vadovauti komandai. Per minutės pertraukėlę turėjau pakelti balsą, nes komanda buvo neatpažįstama. Turėjome ambicijų, bet lieka tik pripažinti vilniečių pergale“, – teigė Maksvytis.

Atrinkti (0) Visi (5)
Visi turbūt neatpažino Neptūno.Ta rizika su Krameriu suprantama,bet kai jis įsmeigė tris tritaškius iš eilės,jau tada reikėjo imt minutę ir neleist Krameriui toliau šaudyt,nes planas nepavyko.Tada užsikūrė visi ryto žaidėjai ir traukinys nuvažiavo.Grantui tikrai reik duot pailsėt,nes pas Kabelį priekis traumuotas.
2019-02-16
+2
Yep
Nu jau ir iš Kazio pasigirsta daugiau pasiteisinimu.Tai normalu,ne burtinkas jis.Bet jo kaltė ir didelė buvo,kelis momentus treneris pramiegojo tai faktas.
2019-02-16
+1
.....
Nors Neptūną palaikau, bet gal per daug tų gražių kalbų buvo ir Neptūno pusės. O šiandien tiesiog matėsi, kad kai kurie žaidėjai "perdegė", o ir Rytas super gerai pataikė.
2019-02-16
+1
dekui
kad teiseju i suns dienas nedejot
2019-02-16
-2
Nuoširdžiai man gaila Kazio Maksvyčio. Geras specialistas bet jis nėr burtininkas kad iš esamos komandos sukurtų dream team. Komandos vadovai nenori plačiau atverti pinigines tad nėr pajėgesnių žaidėjų kurie imtųsi ant savęs žaidimą. Taip yra Gailius weawer,lonzo ir viskas bet tai mažai labai mažai. Pernelyg trumpas suolelis automatiškai stabdo komandą. Kas tas Slavinskas? Iš kur jis ištrauktas? NKL lygis lubos. Dambrauskas NKL lygis lubos. Kisielius NKL lygis lubos. Tad kai komanda apstatoma NKL vidutiniokais o tikslai maksimalus nerealu tikėtis daugiau. Labai norėčiau tikėti kad Kazys po sezono pasakys ačiū Neptūno valdovams kurie atvirai šaiposi. Nori rezultatų bet nėr žaidėjų tai kaip čia suprasti.