Nuotr.:

Fantastišką pergalę Karaliaus taurės finale iškovojo „Barcelonos“ komanda, kurios didvyriu tapo Ante Tomičius. Pratęsime likus žaisti sekundę, kroatas pelnė du taškus ir išplėšė katalonų pergalę Madride beveik 13,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 94:93 (20:16, 15:19, 11:25, 31:17, 17:16) prieš vietos „Real“ krepšininkus.

Gimimo vieta: Dubrovnikas, Kroatija

Likus rungtyniauti 21 sekundę, po Chriso Singletono taiklių baudų metimų „Barca“ buvo priekyje penkiais taškais – 92:87, tačiau kitoje atakoje Anthony Randolphas pataikė iš toli, Singletonas prametė dvitaškį, Jaycee Carrollas pelnė du taškus su pražanga ir „Real“ prieš lemiamą Tomičiaus šūvį pirmavo 93:92.

„Barcelona“ buvo arti, jog visus reikalus išspręstų per pagrindinį laiką, tačiau aidint sirenai pratęsimą išplėšė Sergio Llullas (77:77).

Apskritai, „Real“ trečiojo kėlinio pabaigoje vienu metu pirmavo net 17 taškų persvara (58:41). Visgi charakterį pademonstravę katalonai per lemiamą ketvirtį surinko net 31 tašką ir įspūdingai atsitiesė.

Mačą starto penkete pradėjęs Kevinas Pangosas „Barcai“ per 23 minutes surinko 10 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir įsirašė 7 naudingumo balus.

Finalo MVP laurai atiteko Thomasui Heurteliui, per 22 minutes pelniusiam 22 taškus (6/8 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/5 baudos), atlikusiam 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkusiam 22 naudingumo balus.

„Real“: Facundo Campazzo 19 (1/7 trit.), Anthony Randolphas 16 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Fabienas Causeuras 14, Sergio Llullas 13, Gustavo Ayonas 12 (8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Barcelona“: Thomasas Heurtelis 22, Victoras Claveras 15 (7 atk. kam.), Ante Tomičius 14, Kyle'as Kuricas 12, Kevinas Pangosas 10 (4 kld.).