• LeBrono komanda „Visų žvaigždžių“ rungtynėse 178:164 įveikė Giannio ekipą

• Durantas nugalėtojams pelnė 31 tašką ir tapo dvikovos MVP

• LeBrono komanda trečiojo kėlinio pradžioje turėjo 20-ies taškų deficitą

• Antetokounmpo pelnė 38 taškus ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas

Šarlotėje vykęs NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis vainikuotas rungtynėmis tarp LeBrono Jameso ir Giannio Antetokounmpo komandų. LeBrono ekipa sugebėjo panaikinti 20-ies taškų deficitą ir šventė pergalę – 178:164 (37:53, 45:42, 50:36, 46:33).

Gimimo vieta: Atėnai, Graikija

Dvikovos MVP išrinktas Kevinas Durantas, kuris per 25 minutes pelnė 31 tašką (4/6 dvit., 6/9 trit., 5/5 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius. Tai buvo jau antrasis toks apdovanojimas per krepšininko karjerą. Pirmą kartą „Visų žvaigždžių“ rungtynių MVP „Golden State Warriors“ puolėjas buvo pripažintas 2012-aisiais.

Mačą daug geriau pradėjo Giannio komanda, kuri, vedama kapitono, po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą (95:82), o iškart po pertraukos jį padidino iki 20-ies taškų (109:89).

Trečiojo kėlinio viduryje LeBrono ekipa surengė spurtą 19:2 ir priartėjo prie priešininkų (118:120), o ketvirčio pabaigoje Benas Simmonsas taikliu dvitaškiu metimu persvėrė rezultatą – 132:131.

Lemiamoje atkarpoje Duranto vedama ekipa spurtavo 16:2 ir įgijo apčiuopiamą persvarą – 161:153. Per ketvirtąjį kėlinį LeBrono komanda pataikė 10 tolimų metimų, o tai padėjo palaužti puikiai žaidusio Giannio ekipą – 178:164.

LeBronas su savo komandos draugais išmetė net 90 tritaškių (pataikė 35). Giannio komanda iš toli atakavo 77 kartus ir įmetė 27 sykius.

„Mes tiesiog pradėjome pataikyti metimus, o tai ir lėmė mūsų pergalę“, – atsiimdamas naudingiausio žaidėjo prizą teigė Durantas.

Tai buvo tik antrasis kartas, kuomet „Visų žvaigždžių“ rungtynės vyko pagal naująją sistemą. Praėjusiais metais LeBronas irgi buvo savo komandos kapitonas bei susitiko prieš Stepheno Curry ekipą ir taip pat šventė pergalę.

GM: 39

Nugalėtojų komandos kapitonas LeBronas savo ekipoje praleido daugiausiai minučių ant parketo (27) ir pelnė 19 taškų (8/9 dvit., 1/8 trit., 0/1 baud.) bei atkovojo 8 kamuolius.

Lygos į šventę pakviestas veteranas Dwyane'as Wade'as nugalėtojams per 10 minučių pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.). Kitas specialaus kvietimo sulaukęs veteranas Dirkas Nowitzki aikštėje praleido vos 4 minutes, tačiau spėjo pataikyti visus tris tolimus metimus ir pelnyti 9 taškus.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėjų tapo Antetokounmpo. Milvokio „Bucks“ žvaigždė per 27 minutes pelnė 38 taškus (15/17 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.) bei atkovojo 11 kamuolių. Jis taip pat atliko keletą įspūdingų dėjimų.

LeBrono komanda: Kevinas Durantas 31 (6/9 trit.), Klay Thompsonas 20 (8 atk. kam.), LeBronas Jamesas (8 atk. kam.) ir Kawhi Leonardas po 19, Damianas Lillardas 18 (6/17 trit.), Kyrie Irvingas 13 (9 atk. kam.), Jamesas Hardenas 12, Bradley Bealas ir Karlas-Anthony Townsas po 11, Benas Simmonsas 10.

Giannio komanda: Giannis Antetokounmpo 38 (15/17 dvit., 11 atk. kam.), Khrisas Middletonas ir Paulas George'as po 20, Russellas Westbrookas ir Stephenas Curry (4/17 trit., 9 atk. kam.) po 17, Blake'as Griffinas ir Joelis Embiidas (12 atk. kam.) po 10.

Dainius
Pagaliau nutrūko Hardeno serija ! Yes !!!
2019-02-18
-2
Yolo
Savotiskai idomu paziuret toki sou, bet kaip is all star rungtyniu tikejaus daugiau idomesniu epizodu, dejimu. Dabar 80 proc rungtyniu atbega ir sveicia tritaski. Giannis ir pats LBJ neblogu dejimu atliko.MVP Durantas is vis tik trapakus laide.
2019-02-18
+2
kasioguru
idomu, kaip is 6 pataikytu trajaku galima padaryt 31 taska. :) molis...
2019-02-18
-2
Davai iie kitamet tarpusavy susitartu, jog be tritaskiu metimu lostu. Jau jei dabar sugeba sutarti kad davai tritaskius pametom tai kitamet tegul apsieina.
2019-02-18
+3
167 išmesti tritaškiai. :-) Nors rungtynės atkaklios ir gana įdomios.Bet po tiek tritaškių jautiesi,lyg būtum prisižiūrėjęs snaiperių konkursų metams į priekį.
2019-02-18
+2
cirkas
Cirkas :)). Kam patinka krepšinis - žiūri krepšinį.

O kam patinka cirkas, žiūri va tokius cirkus, įvarius "šou", arba, dar geriau, - montažą iš "geriausių momentų" ;))) ...
2019-02-18
Jooo
Noreciau kad Durant vs Gianni 1 vs 1 sulostu. Mano nuomone du labiausiai nesustabdomi zaidejai tiesiog per ilgi, per mobilus ir per greiti. Tokie 2m02-2m08 mobilus viska aikstej darantis ir galintis zaist per 3-4pozicijas yra krepsinio ateitis
2019-02-18
+3
Geras show
Koki simta kartu smagesnis renginys, nei ispampusiu guogos ir milasiaus milijonieriu show su teiseju pagalba, kas buvo slykstu ziureti ir raudono ruporo...