Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

LeBrono Jameso komandai „Visų žvaigždžių“ rungtynėse po dviejų kėlinių atsiliekant dviženkliu deficitu, jos lyderis jautėsi užtikrintai ir toliau mėgavosi tvyrojančia atmosfera. Mike'o Malone'o treniruojama ekipa per ilgąją pertrauką susirinko į rūbinę pasikalbėti apie dar du laukiančius ketvirčius, tačiau pasitarimas neužtruko.

GM: 39

Išstojęs LeBronas kreipėsi į Denverio „Nuggets“ specialistą su prašymu iš rūbinės išeiti gerokai anksčiau, kad komandos žvaigždynas galėtų pasimėgauti reperio J. Cole'o koncertu arenoje. Malone'as sutiko su karaliaus pageidavimu, bet iškėlė sąlygą.

„Leisiu jums pasižiūrėti koncertą, jeigu antroje dalyje visi vėl pradėsite žaisti greitai“, – pareiškė Malone'as.

Ir toks Jameso komandos planas suveikė. Ji per trečiąjį kėlinį Giannio Antetokounmpo ekipai atseikėjo net 50 taškų, panaikino turėtą 20-ies taškų deficitą ir pasiekė pergalę 178:164.

Jameso komanda naujo formato „Visų žvaigždžių“ rungtynes laimėjo antrąkart iš eilės. Pernai karalius triumfavo prieš Stepheno Curry ekipą.

Mačo MVP buvo pripažintas 31 tašką surinkęs ir 7 kamuolius atkovojęs Kevinas Durantas.