Nesėkmę po dviejų iš eilės pergalių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Denverio „Nuggets“ komanda. Ji išvykoje 99:116 (29:39, 28:28, 25:24, 17:25) pralaimėjo Los Andželo „Lakers“ krepšininkams.

Trečiajame kėlinyje Denverio krepšininkai laimėję 5 minučių atkarpą spurtu 18:3 buvo persvėrę rezultatą savo naudai (79:77), tačiau labiau nutolti aikštės šeimininkai neleido.

Daugiausiai Dereko Fisherio taiklių tritaškių dėka „Lakers“ kėlinį užbaigė spurtu 14:2 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (91:81, kurio per likusį ketvirtį nebeišvaistė.

Svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir sėkmingas Lino Kleizos žaidimas. Lietuvis per 35 minutes pelnė 21 tašką (3/8 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 24 (7 rez. perd.), Linas Kleiza 21, Marcusas Camby 18 (12 atk. kam.), Kenyonas Martinas 16 (11 atk. kam.), Carmelo Anthony 13 ... Anthony Carteris 0 (14 rez. perd.).

„Lakers“: Derekas Fisheris 28 (6/7 tritaškių), Jordanas Farmaras 19, Kobe Bryantas 17 (11 rez. perd., 6 kld.), Lamaras Odomas 15 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Ronny Turiafas 11.

Atrinkti (0) Visi (13)
Stiprus pakilejimas jo karjeroje. Saunu, taip ir toliau
2008-01-22
+1
$$$$$$$
Saunu kad jis pacioj Jaunystei toki relutata rodo , su kiekvienais metais tobules ir bus solidus NBA zaidejas. Pirmyn KLEIZA !
2008-01-22
+1
banhol
kleiza matosi kils :)) bet kiek straipsniu buwo rasyta, kad jis siekia tobuleti wisada, manau neprazus :P
2008-01-22
+1
kylanti zvaigzde,svarbiausia ,kad neiskeltu saves per aukstai ir liktu,toks koks buvo :)
2008-01-22
...
Ziurek per kabeline pvz prancuzu kanalas Sport+ rodo tai ten kai buna multiple NBA tai rodo visas varžybas kuriuos tuometu zaidziamos ir rodo svarbiasusias minutes ar siaip iki kelinio pabaigos o paskui rodo kartojima visu rungtyniu