Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • Maskvos CSKA namuose 107:85 nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria“

• Nugalėtojams Willas Clyburnas pelnė 17 taškų ir surinko 24 naudingumo balus

• CSKA šiame mače vertėsi be Nando De Colo

Maskvos CSKA (18-5) sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes Eurolygoje bei įsirašė dar vieną pergalę, kuomet namuose 107:85 (29:20, 27:22, 27:22, 24:21) susitvarkė su Las Palmo „Gran Canaria“ (6-17) ekipa.

17
24
7
2

Iki reguliariojo sezono pabaigos CSKA dar sužais 7 mačus, o dėl vietos pirmajame aštuntuke kovojančius Miuncheno „Bayern“, Vitorijos „Baskonia“ ir Milano „AX Armani Exchange“ lenkia 7 pergalėmis, tačiau visos išvardintos ekipos dar turi susitikimą atsargoje.

CSKA mačo iniciatyvą perėmė nuo pat pradžios. Pirmajame kėlinyje Nikita Kurbanovas pelnė taškus su pražanga, Willas Clyburnas pridėjo dvitaškį, 4 taškus iš eilės surinko Othello Hunteris ir šeimininkai nutolo 18:10.

Visus reikalus Maskvos klubas išsprendė prieš ilgąją pertrauką. Ivanas Uchovas ir Kyle‘as Hinesas pelnė po dvitaškį, Alecas Petersas smeigė tritaškį bei pridėjo dar du taškus ir CSKA jau pirmavo 48:34.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas ir CSKA dar labiau padidinusi pranašumą įtvirtino savo pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Willas Clyburnas, kuris pelnė 17 taškų (6/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

CSKA šiose rungtynėse taip pat vertėsi be vieno savo lyderių Nando De Colo.

CSKA: Sergio Rodriguezas 18 (7 rez. perd.), Willas Clyburnas 17 (6/8 dvit.), Alecas Petersas 15 (3/4 trit.), Ivanas Uchovas 12 (6/7 dvit.), Othello Hunteris 10.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas (3/5 trit.) ir Kimas Tillie po 13, D.J. Strawberry 12, Xavieras Rabaseda 10.