• Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 75:65 nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“

• Buvęs žalgirietis Vasilije Micičius prie pergalės pridėjo 10 taškų

• Naudingiausiai žaidęs Shane'as Larkinas pelnė 11 taškų bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus

• Brockas Motumas įmetė 5 taškus, o Axelis Toupane'as – 2

Gynybos gniaužtuose Pirėjo „Olympiakos“ (12-11) surakinęs Stambulo „Anadolu Efes“ (15-8) pateikė dar vieną rimtą pareiškimą. Namuose žaidę Ergino Atamano auklėtiniai laimėjo 75:65 (18:22, 18:13, 20:14, 19:16).

11
19
8
100%
7/7

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai turėjo viso labo 3 taškų persvarą (62:59), tačiau tuomet Adrienas Moermanas pelnė dvitaškį,  Bryantas Dunstonas surinko po 4 taškus iš eilės bei „Anadolu Efes“ įnešė gaivaus oro gurkšnį – 68:59.

Nigelas Williamsas-Gossas dar pataikė dvitaškį ir priartino svečius iki 7 taškų, tačiau iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, Dunstonas pelnė taškus su pražanga bei nulėmė susitikimo baigtį – 73:63.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė kitas amerikietis – Shane‘as Larkinas. Jis per 27 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 7/7 baudos), atliko 8 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Nė viena iš ekipų neblizgėjo metant tritaškius. „Anadolu Efes“ realizavo 6 tolimus metimus iš 22 (27 proc.), tuo metu „Olympiakos“ nuo tritaškio linijos atakavo kone identišku – 28 proc. tikslumu (5/18).

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 13, Adrienas Moermanas 12 (8 atk. kam), Shane‘as Larkinas ir Bryantas Dunstonas po 11, Vasilije Micičius 10 (4/6 dvit., 0/5 trit.).

„Olympiakos“: Janis Strelnieks 14 (3/5 trit.), Nikola Milutinovas 12 (6/8 dvit.), Briante Weberis 8.