• „Barcelona“ namuose 77:67 nugalėjo Vitorijos „Baskonia“

• Po dviejų kėlinių katalonai buvo priekyje 46:26

•  Nugalėtojų gretose Thomas Heurtelis pelnė 11 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą

• Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas prie pergalės pridėjo 9 taškus

Įspūdingai pirmąją rungtynių dalį sužaidusi „Barcelona“ (14-9) Eurolygoje šventė užtikrintą pergalę. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai namuose 77:67 (22:9, 24:17, 16:19, 15:22) pranoko Vitorijos „Baskonia“ (11-12).

11
21
9
5

Susitikimo pradžioje Kevinas Pangosas smeigė tritaškį, Victoras Claveras realizavo baudų metimus, o kanadietis taip pat pridėjo dvi taikliais baudas ir katalonai mačą pradėjo spurtu 14:4.

Pirmajame ketvirtyje puikią gynybą rodžiusi „Barcelona“, kėlinį laimėjo 22:9, o vaizdas aikštelėje nesikeitė ir prieš ilgąją pertrauką.

Pau Ribas pataikė iš toli, Kevinas Seraphinas surinko 5 taškus iš eilės ir po prancūzo taškų su pražanga šeimininkų dominavimas tapo dar akivaizdesnis – 30:12. Apsukų nemažinę katalonai į ilgąją pertrauką su savimi nusinešė 20 taškų pranašumą (46:26).

„Baskonia“ atsitiesti pabandė trečiajame kėlinyje, kuriame savo atsilikimą buvo sumažinusi iki dešimties taškų (44:54). Vis tik padėtį stabilizavusi „Barca“ vėl padidino pranašumą, kurį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Thomas Heurtelis, kuris pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 2/2 baudos), atliko 9 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, padarė tris klaidas bei surinko 21 naudingumo balą.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 20 minučių įmetė 9 taškus, atkovojo atliko 2 rezultatyvius pardavimus, triskart suklydo bei mačą baigė su 4 naudingumo balais.

„Barcelona“: Kevinas Seraphinas (6/10 dvit.) ir Pau Ribas (4/4 trit.) po 15, Thomas Heurtelis 11 (9 rez. perd.).

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 18 (6/9 dvit.), Darrunas Hilliardas 12 (1/6 dvit.), Luca Vildoza 9 (4/6 dvit.).