• „76ers“ savo aikštėje 106:102 nugalėjo „Heat“

• Marjanovičius pelnė 19 taškų ir sugriebė 12 kamuolių

• Krepšininkas 1000 taškų pelnė per 1574 minutes, o tai yra antras geriausias rezultatas NBA

• Lemiamu metu serbas pataikė tris svarbias baudas

Milžinas iš Serbijos Bobanas Marjanovičius puikiai pavadavo iš rikiuotės iškritusį Joelį Embiidą ir pateko į NBA istoriją, o vidurio puolėjo traukiama Filadelfijos „76ers“ (38-21) savo aikštėje 106:102 (29:21, 28:29, 16:25, 33:27) palaužė Majamio „Heat“ (26-31).

23
24
63%
5/8
67%
4/6

30-ies metų 222 cm ūgio krepšininkas per 27 minutes pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 7/10 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Atletas šiose rungtynėse pasiekė 1000 įmestų taškų ribą NBA pirmenybėse. Jis tai padarė per 1574 žaidimo minutes, o tai – antras geriausias rezultatas NBA tarp vis dar žaidžiančių krepšininkų.

Geriausią rezultatą NBA užfiksavo Joelis Embiidas, kuris 1000-ąjį tašką pelnė sužaidęs 1271 minutę.

Likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, „Heat“ dar pirmavo 99:98, bet Marjanavočius pasižymėjo trimis baudos metimais, J.J. Redickas smeigė tritaškį ir Filadelfijos ekipa išplėšė pergalę.

„Bobanas buvo fantastiškas, jis tikrai mus patraukė į priekį“, – po mačo sakė Redickas.

„Nustebau, kad jis šį vakarą nemetė iš toli, nes būtų ir tuo pasižymėjęs“, – apie Bobaną pasisakė Tobiasas Harrisas.

Lygos žvaigždė Joelis Embiidas dėl kairės kojos kelio skausmų be krepšinio praleis apie savaitę, todėl Bobanas pasirodė startinėje sudėtyje.

Po rungtynių marškinėliais apsikeitė jaunoji NBA žvaigždė Benas Simmonsas ir paskutinį sezoną žaidžiantis veteranas Dwyane’as Wade’as.

„Šaunu aikštėje būti kartu su legenda. Tai nuostabus jausmas“, – teigė Simmonsas.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 23 (11 atk. kam.), Benas Simmonsas 21, Bobanas Marjanovičius 19 (12 atk. kam.), Jimmy Butleris 18 (8/8 baudos), J.J. Redickas 13.

„Heat“: Dwyane’as Wade’as 19 (6 rez. perd.), Dionas Waitersas 18, Kelly Olynykas 15, Joshas Richardsonas 13, Justise’as Winslow 11 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).