• „Lakers“ savo aikštėje 111:106 įveikė „Rockets“ krepšininkus

• Trečiajame kėlinyjė svečiai turėjo 19-os taškų persvarą

• Nugalėtojams LeBronas Jamesas pelnė 29 taškus ir atkovojo 11 kamuolių

• „Rockets“ gretose 30 taškų surinko Jamesas Hardenas

Los Andželo „Lakers“ (29-29) krepšininkai pirmą kartą šį sezoną įveikė Hiustono „Rockets“ (33-25) klubą. LeBrono Jameso vedama Kalifornijos ekipa savo aikštėje 111:106 (22:32, 30:26, 31:32, 28:16) įveikė priešininkus iš Teksaso.

Foto galerija

Trečiojo kėlinio viduryje, po Chriso Paulo taiklaus tritaškio metimo, svečiai įgijo triuškinamą persvarą (79:60), tačiau dar iki kėlinio pabaigos šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio (83:90).

Likus šiek tiek daugiau negu penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos, Jamesas Hardenas padidino „Rockets“ persvarą iki penkių taškų (97:92), bet tuomet „Lakers“ spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą (102:97).

Dvikovos pabaigoje Paulas užsidirbo techninę pražangą, o po to taip pat buvo nubaustas Hiustono komandos vyriausiasis treneris Mike'as D'Antoni. Tuo pasinauję šeimininkai pergalę įtvirtino baudų metimais (109:101).

Tai buvo pirmoji „Lakers“ pergalė šį sezoną prieš „Rockets“ per keturis tarpusavio susitikimus.

Nugalėtojams LeBronas per 40 minučių pelnė 29 taškus (11/19 dvit., 0/4 trit., 7/10 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Puikias rungtynės sužaidė Brandonas Ingramas. Puolėjas per 41 minutę surinko 27 taškus (8/13 dvit., 0/3 trit., 11/14 baud.) ir atkovojo 13 kamuolių.

„Rockets“ gretose 32-ąjį kartą paeiliui 30-ies pelnytų taškų ribą pasiekė Hardenas. Gynėjas per 37 minutes pelnė 30 taškų (9/14 dvit., 2/10 trit., 6/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 8 sykius suklydo.

Į rikiuotę pirmą kartą nuo sausio 13-osios sugrįžęs „Rockets“ aukštaūgis Clintas Capela per 33 minutes pelnė 12 taškų (6/9 dvit.) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (11 atk. kam.), Brandonas Ingramas 27 (11/14 baud., 13 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 18, Reggie Bullockas 14, JaVale'as McGee 11.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (8 kld.), Chrisas Paulas 23 (10 atk. kam., 9 rez. perd., Ericas Gordonas 14, Kennethas Fariedas 13, Clintas Capela 12 (11 atk. kam.).

Atrinkti (1) Visi (6)
kas rungtynes liecia tai grazu.. LeBronius ir yra LeBronius. Teisejavimas buvo geras, nesvilpe baudu is oro kai tik pakrutini hardena, pats gavo puldamas..

o del transliaciju. reddit.com /r/nbastreams/ (tarpa nutrint po .com)