• „Warriors“ namie 125:123 nugalėjo „Kings“

• Stephenas Curry pataikė 10 iš 16 tritaškių ir iš viso surinko 36 taškus

• NBA čempionai pabaigoje pirmavo 123:117, bet Sakramento ekipai viltį suteikė du taiklūs Buddy Hieldo tritaškiai

• Kevinas Durantas įmetė 28 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir blokavo net 7 metimus, iš kurių 5 buvo prieš Marviną Bagley

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo „Golden State Warriors“ (42-16) komanda su Stephenu Curry priešakyje.

36
36
2
63%
10/16

Gynėjas pataikė 10 iš 16 tritaškių, o NBA čempionai savo aikštėje po atkaklios kovos 125:123 (35:30, 25:32, 29:29, 36:32) susitvarkė su į atlapus kibusia Sakramento „Kngs“ (30-28).

Curry per 36 minutes pelnė 36 taškus (2/7 dvitaškiai, 10/16 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius bei 3 sykius suklydo.

Likus žaisti 25,5 sekundės, Draymondas Greenas pataikė vieną baudą ir „Warriors“ turėjo trapią 6 taškų persvarą (123:117). Kitoje atakoje iniciatyvos ėmęsis Buddy Hieldas realizavo metimą iš toli, o Curry iš karto buvo sustabdytas pražanga.

„Warriors“ lyderis neklydo nuo baudų metimų linijos, bet tuoj pat dar vienu tritaškiu atsakė Hiledas, sumažinę „Kings“ persvarą iki 2 taškų (123:125).

Marvino Bagley pražanga sustabdytas Andre Iguodala prametė abi baudas ir Sakramento klubui sužibo šansas. Po minutės pertraukėlės atakos smaigalyje vėl atsidūrė, tačiau jo lemiamas metimas tikslo nepasiekė.

Trigubo dublio link žingsniavęs Kevinas Durantas įmetė 28 taškus (9/15 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs net 7 metimus užfiksavo naują karjeros rekordą. Penki iš tų blokų buvo „išrašyti“ „Kings“ naujokui Marvinui Bagley.

Antras praėjusių metų NBA naujokų biržos šaukimas per 34 minutes „Warriors“ atseikėjo 28 taškus (7/17 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 11/14 baudos) ir sugriebė 14 kamuolių.

„Warriors“: Stephenas Curry 36 (10/16 trit.), Kevinas Durantas 28 (9 atk. kam., 7 blk.), Klay Thompsonas 18 (6/16 metimai), DeMarcusas Cousinsas 17 (10 atk. kam.), Draymondas Greenas 12 (8 rez. perd., 6 atk. kam.).

„Kings“: Marvinas Bagley 28 (14 atk. kam.), Buddy Hieldas 19 (8/19 metimai), De'Aaronas Foxas 18 (8 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 14, Harrisonas Barnesas 13, Corey Breweris 11, Willie Cauley-Steinas 10.