Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Edgaras Ulanovas pelnė 12 taškų ir surinko 16 naudingumo balų bei stipriai prisidėjo prie ilgai lauktos Kauno „Žalgirio“ pergalės Eurolygoje.

Foto galerija

Puolėjas pripažino, kad šis laimėjimas yra labai svarbus komandai, nors ekipa ir nedemonstravo gero žaidimo.

„Labai reikalinga pergalė, atsižvelgiant į dabartinę situaciją. Nuotaikos nebuvo geros po pralaimėjimų Eurolygoje ir taurės finale. Nežaidėme labai gerai, tačiau pergalė yra pergalė“, – teigė lietuvis.

Ketvirtajame kėlinyje Edgaras Ulanovas žaisdamas nugara į krepšį pelnė taškus, o kitoje atakoje atliko puikų perdavimą Brandonui Daviesui.

Žalgiriečiai lemiamamą ketvirtį laimėjo 24:14 ir perlaužė dvikovą, tačiau pats puolėjas nesureikšmino gero žaidimo ketvirtajame kėlinyje ir džiaugėsi, kad komanda atrado jėgų.

„Žaidimas nebuvo gražus pabaigoje, svarbiausia, jog atradome papildomų resursų ir iškovojome pergalę“, – sakė Ulanovas.

Po pertraukos Podgoricos „Budučnost“ lyderis Norrisas Cole'as pelnė 21 tašką. „Žalgirio“ puolėjas pripažino, kad gynyba prieš amerikietį neveikė.

„Labai lengvai jis pelnė taškus. Tokiam žaidėjui kaip Cole'as užtenka dviejų lengvų metimų ir tada prasideda sudėtingesni. Niekam ne paslaptis, kad jis labai talentingas. Ketvirtajame kėlinyje pakeitėme gynybos sistemą ir tai truputį padėjo“, – sakė puolėjas.

Antrajame kėlinyje Artūras Milaknis susirinkusius žiūrovus nustebino dėjimu iš viršaus. Tokį komandos draugo sėkmingą epizodą įvertino ir Ulanovas.

Super. Kur jis buvo anksčiau? Žiūrėsime toliau, gal dabar su viena ranka įdės (juokiasi)“, – Milaknio dėjimu džiaugėsi kauniečių puolėjas.

Brandonas Daviesas ryte sulaukė šeimos pagausėjimo, o rungtynėse blizgėjo: 21 taškas, 8 atkovoti kamuoliai ir 34 naudingumo balai. Ulanovas pripažino, kad „Žalgiris“ yra priklausomas nuo savo aukštaūgio žaidimo.

„Ne paslaptis, kad didelę rungtynių dalį, kai jis (Daviesas) yra aikštelėje, remiamės juo. Džiaugiamės jo šeimos pagausėjimu, o dar ir pavyko iškovoti pergalę (šypsosi)“, – džiaugėsi 12 taškų pelnęs lietuvis.

2019-02-23 06:30