Nuotr.:
  • Atėnų „Panathinaikos“ namuose 94:85 nugalėjo Maskvos srities „Chimki“

• „Panathinaikos“ per pirmąją mačo pusę pelnė 65 taškus ir pagerino klubo rekordą

• Lukas Lekavičius per 8 minutes pelnė 5 taškus

Atėnų „Panathinaikos“ (10-13) Eurolygoje pasiekė dešimtąją pergalę, kuomet namuose 94:85 (33:21, 32:29, 13:17, 16:18) nugalėjo Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (9-14).

25
24
71%
10/14
6

Graikijos klubo pergalę pasaldino ir istorinis pasiekimas – 65 taškus per pirmąją mačo dalį pelnęs „Panathinaikos“ užfiksavo geriausią rodiklį ekipos istorijoje.

Būtent pirmoji mačo dalis ir buvo kertinė. Pirmajame kėlinyje DeShaunas Thomas pataikė dvitaškį, Ioannis Papapetrou surinko 6 taškus paeiliui, o amerikietis pridėjo dar vieną dvitaškį ir „Pao“ rungtynes pradėjo spurtu 14:4.

Šeimininkai taip pat galingai pradėjo ir antrąjį kėlinį. Keithas Langfordas pataikė tritaškį ir dvitaškį, Kostas Mitoglou pridėjo dar du taškus, o Seanas Kilpatrickas pridėjo dvi baudas ir „Panathinaikos“ atitrūko 17 taškų persvara – 40:23.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas išsilygino, tačiau rimtesnio iššūkio mesti nesugebėję mesti „Chimki“ patyrė nesėkmę bei susikomplikavo šansus patekti į pirmąjį aštuntuką.

Lukas Lekavičius ant parketo praleido 8 minutes ir per jas pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 8 naudingumo balus.

Sunkiausiai sulaikomas šį kartą buvo Thomas, kuris pelnė 25 taškus (10/14 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/4 baudos), sugriebė 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei mačą baigė su 24 naudingumo balais.

„Panathinaikos“: DeShaunas Thomas 24 (10/14 dvit.), Seanas Kilpatrickas 17 (5/6 dvit.), Nickas Calathes 13 (11 rez. perd., 23 naud. bal.), Ioannis Papapetrou 12, Keithas Langfordas 10.

„Chimki“: Malcolmas Thomas 18 (11 atk. kam.), Jordanas Mickey 17 (7/12 dvit.), Tony Crockeris 15.