Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Sergio Llullas pataikė beveik pusę Madrido „Real“ (18-5) tritaškių, o jo vedamas „Karališkasis“ klubas namuose 91:78 (22:17, 20:22, 29:13, 20:26) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (11-12).

13
18
3
5

Ispanas per 22 minutes pelnė 15 taškų (0/1 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 3/3 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

„Real“ šiose rungtynėse pataikė 10 tritaškių iš 25 (40 proc.), tuo metu svečiai iš toli atakavo 34 proc. tikslumu (11/32).

Pablo Laso auklėtiniai rungtynes perlaužė po ilgosios pertraukos. Walteris Tavaresas, Facundo Campazzo ir Anthony Randolphas pelnė po dvitaškį, Fabienas Causeuras realizavo baudas, o Llullas įsūdė tolimą bombą ir „Real“ nutolo dviženkliu atstumu – 59:47.

Šeimininkai ir toliau nemažino apsukų bei per paskutinę trečiojo kėlinio minutę surinko 6 taškus ir dar labiau padidino savo persvarą, kurios pakako iki pat mačo pabaigos (71:52).

„Real“: Sergio Llullas 15 (4/6 trit.), Anthony Randolphas, Jaycee Carrollas (2/7 trit.) ir Gabrielis Deckas po 13, Walteris Tavaresas 10 (9 atk. kam.).

„Bayern“: Danilo Barthelis 14 (4/8 trit.), Petteri Koponenas, Vladimiras Lučičius ir Nihadas Dedovičius po 10.