• Domantas Sabonis per 28 minutes įmetė 18 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 26 naudingumo balais tapo mačo MVP

• Lietuviui teko nuo suolo kilti nepaisant to, jog nerungtyniavo ir pagrindinis centras Mylesas Turneris, kurį startiniame penkete pakeitė Kyle'as O'Quinnas

• Wesley Matthewsas trečiajame kėlinyje pelnė 15 iš savo 24 taškų

• Anthony Davisas per 20 minučių įsirašė 15 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus

Puikiai rungtyniavęs Domantas Sabonis buvo naudingiausias Indianos „Pacers“ (39-20) krepšininkas bei padėjo jai sugrįžti į kovą po turėto 20-ies taškų deficito. Lietuvis užfksavo 23-ąjį sezono dvigubą dublį, o Nate'o McMillano auklėtiniai savo aikštėje 126:111 (24:35, 34:36, 39:23, 29:17) susitvarkė su Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-34).

Foto galerija

Nuo suolo pakilęs Sabonis aikštėje praleido 28 minutes, pelnė 18 taškų (7/9 dvitaškiai, 4/7 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 sykius prasižengė ir įsirašė 26 naudingumo balus.

Visgi varžovų toliau nepaleidusi „Pacers“ pirmąją mačo pusę per pusantros minutės užbaigė atkarpa 7:0 ir sumažino savo atsilikimą iki 58:71.

Trečiajame kėlinyje įsisiautėjus Wesley Matthewsui, jis per ketvirtį surinko 15 iš 24 savo taškų ir Indianos klubas savo oponentus pavijo dar kėliniui neįpusėjus (79:80).

Sabonio paskui pelnyti šeši taškai paeiliui galiausiai padėjo „Pacers“ išlyginti rezultatą (92:92), o jį persvėrė penki Tyreke'o Evanso taškai iš eilės (97:94). Ketvirtąjį kėlinį dėjimu pradėjęs Sabonis davė impulsą šeimininkų spurto tęsiniui iki 11:0 ir „Pacers“ jau buvo priekyje dviženkle persvara (105:94).

20 minučių rungtyniavęs Anthony Davisas „Pelicans“ surinko 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/6 baudos), sugriebė 8 kamuolius ir išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus.

Diallo sąskaitoje – 16 taškų (5/7 dvitaškiai, 6/7 baudos) ir 18 atkovotų kamuolių.

„Pacers“ nepadėjo Mylesas Turneris ir šį sezoną rungtyniauti dėl traumos nebegalintis Victoras Oladipo.

„Pacers“: Wesley Matthewsas 23 (6/11 trit.), Bojanas Bogdanovičius 20, Domantas Sabonis 18 (13 atk. kam.), Tyreke'as Evansas 17, Thaddeusas Youngas 16 (6/18 metimai), Darrenas Collisonas 10 (12 rez. perd.).

„Pelicans“: Cheickas Diallo 16 (18 atk. kam.), Elfridas Paytonas, Anthony Davisas (8 atk. kam.) ir Julius Randle'as – po 15, Jrue Holiday 14.

Atrinkti (0) Visi (2)
Tomas
Pelicans Indianoje dominavo iki ilgosios pertraukos...
2019-02-23
„Pacers“ Indianoje dominavo iki ilgosios pertraukos, kai galingai žaidęs Cheickas Diallo pelnė du taškus su pražanga ir besibaigiant antrajam ketvirčiui svečiai triuškino šeimininkus 71:51. gal pelicans?