Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Thunder“ per antrą pratęsimą po Paulo George'o metimo 148:147 palaužė „Jazz“

• George'as surinko 45 taškus, Russellas Westbrookas – 43

• Donovanas Mitchellas „Jazz“ įmetė 38 taškus, Rudy Gobertas pelnė 26 ir atkovojo 16 kamuolių

Dramatišką pergalę NBA čempionate iškovojo tikrame trileryje triumfavusi Oklahomos „Thunder“ (38-20) komanda, kurios herojumi pabaigoje tapo Paulas George'as.

Foto galerija

Antrajame pratęsime likus žaisti 0,8 sekundės, puolėjas aukšta trajektorija per Rudy Gobertą pataikė dvitaškį, lėmusį šeimininkų pergalę 148:147 (35:34, 31:23, 27:38, 36:34, 10:10, 9:8) prieš Donovano Mitchello vedamą Jutos „Jazz“ (32-26).

George'as per 50 minučių įmetė 45 taškus (12/18 dvitaškiai, 5/13 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

6 pražangų limitą išnaudojęs Russellas Westbrookas rungtyniavo 43 minutes, pelnė 43 taškus (9/16 dvitaškiai, 6/13 tritaškiai, 7/10 baudos), sugriebė 15 kamuolių, išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Šių dviejų krepšininkų duetas tapo pirmuoju šį sezoną, kuriam individualiai pavyko surinkti po mažiausiai 40 taškų.

„Jazz“ buvo arti to, jog laimėtų per pagrindinį laiką, kai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 32,7 sekundės iš toli pataikė Ricky Rubio ir išvedė svečius į priekį 129:126. Jerami Grantas jau kitoje atakoje atsakė dviem taškais su pražanga ir greitai išlygino rezultatą 129:129.

Paskui tas pats Grantas blokavo Mitchello metimą, o Westbrooko tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

Pirmojo pratęsimo pradžioje „Jazz“ trūktelėjo į priekį 133:129, bet tada keturiais taškais iš eilės atsakė George'as – 133:133. Prasidėjus paskutinei minutei, Abdelas Naderas pelnė du taškus ir iniciatyva priklausė „Thunder (139:137).

„Jazz“ kailį kritiniu metu gelbėjo Gobertas, panaikinęs minimalų deficitą, o paskui blokavęs Denniso Schroderio metimą. Po minutės pertraukėlės George'as dar turėjo šansą persverti rezultatą, bet jo metimas skriejo pro šalį.

45
45
67%
12/18
100%
6/6

Antrajame pratęsime komandos iš karto apsikeitė penkiais taškais, Gobertas realizavo tris baudas iš keturių ir svečiai minimaliai pirmavo (147:146). Galiausiai „Jazz“ nokautavo George'o dvitaškis besibaigiant laikui.

Gobertas per 44 minutes įmetė 26 taškus (9/12 dvitaškiai, 8/13 baudos), atkovojo 16 kamuolių ir blokavo 3 metimus. Mitchellas surinko 38 taškus (10/24 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 6/6 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 4 kamuolius.

Rubio nuo savęs pridėjo 14 taškų, 6 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius. Tiesa, ispanas 8 kartus suklydo.

„Thunder“: Paulas George'as 45 (17/31 metimai, 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 43 (15/29 metimai, 15 atk. kam., 8 rez. perd.), Jerami Grantas 18, Stevenas Adamsas 16 (10 atk. kam., 5 per. kam.), Terrance'as Fergusonas 12.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 38 (14/35 metimai), Rudy Gobertas 26 (16 atk. kam.), Derrickas Favorsas 24 (11 atk. kam.), Jae Crowderis 20 (8 atk. kam.), Joe Inglesas 15 (7 rez. perd.), Ricky Rubio 14 (8 kld.).