• Leonardo sąskaitoje – 25 taškai, o Kyle'o Lowry surinko 17

• Trečiojo kėlinio pabaigoje Nickas Nurse'as buvo išvarytas

Tarpsezoniu po 9 metų Torontą per mainus palikęs DeMaras DeRozanas pirmąkart sugrįžo į Kanadą, tačiau Kawhi Leonardas pasistengė, jog buvusi „Raptors“ žvaigždė išvyktų ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis.

Foto galerija

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje ties viduriu Kyle'o Lowry ir Leonardo užspaustas DeRozanas pargriuvo, Leonardas sugriebė kamuolį ir pasileido į greitą ataką, kurią užbaigęs dėjimu išvedė „Raptors“ (44-16) į priekį, o vėliau pridėjęs dar du taiklius baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę 120:117 (26:23, 29:33, 33:35, 32:26) prieš San Antonijaus „Spurs“ (33-27).

Po Leonardo dėjimo „Spurs“ savo atsakui turėjo 15,1 sekundės, bet po minutės pertraukėlės svečių išpuolis baigėsi netaikliu Davio Bertanio metimu iš vidutinio nuotolio. Lowry gynyboje sugriebė kamuolį ir iš karto paprašė pertraukėlės.

Likus 0,2 sekundės Derrickas White'as prasižengė prieš Leonardą, kuris nuo baudų metimų linijos neklydo (120:117), o paskutinis Marco Belinelli metimas tikslo nepasiekė.

Mačo didvyriu tapęs Leonardas per 35 minutes pelnė 25 taškus (8/19 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 9/10 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jį „Spurs“ gretose po mainų pakeitęs DeRozanas Teksaso klubui surinko 23 taškus (7/12 dvitaškiai, 9/9 baudos), išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 4 kamuolius.

Pirmajame šio sezono susitikime su „Raptors“ sausio 3-ąją DeRozanas užfiksavo pirmąjį karjeros trigubą dublį (21 tšk., 14 atk. kam., 11 rez. perd.). Tuomet „Spurs“ laimėjo 125:107.

„Raptors“ nuo trečiojo kėlinio pabaigos rungtynes tęsė be vyr. trenerio Nicko Nurse'o, kuris išplūdęs teisėjus užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo priverstas palikti aikštę.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 26 (8/19 dvit.), Pascalis Siakamas 22, Kyle'as Lowry ir Danielas Greenas (5/7 trit.) – po 17, Serge'as Ibaka 13 (3/10 dvit., 15 atk. kam.), Jeremy Linas 11.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 23 (8 rez. perd., Marco Belinelli 21 (5/12 trit.), Davis Bertans 16 (4/6 trit.), Patrickas Millsas 15, Rudy Gay 12 (10 atk. kam.).