• „Grizzlies“ savo aikštėje 106:112 turėjo pripažinti „Clippers“ pranašumą

• Los Andželo komandos puolėjas Montrezlas Harrellas įmetė 30 taškų ir pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, Danilo Gallinari sumetė 23 taškus

• Į Lietuvą skubiai išvykęs Jonas Valančiūnas negalėjo padėti „Grizzlies“

• Tikimasi, jog lietuvis ant parketo pasirodys artėjančią naktį Klivlande

Trečią pralaimėjimą iš eilės NBA pirmenybėse patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (23-37) komanda. Į Lietuvą skubiai dėl vizos ir paso reikalų išvykęs uteniškis praleido mačą, o be jo besivertusi ekipa namuose 106:112 (23:36, 30:29, 33:18, 20:29) nusileido Los Andželo „Clippers“ (33-27) atstovams.

23
23
100%
12/12
3

„Grizzlies“ nepavyko sustabdyti varžovų priekinės linijos. Nuo suolo pakilęs Montrezlas Harrellas per 26 minutes pelnė 30 taškų (11/12 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 8/10 baudos) ir pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą.

Italas Danilo Gallinari Memfio komandai atseikėjo 23 taškus (4/6 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 12/12 baudos) ir sugriebė 9 kamuolius.

„Grizzlies“ kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 45-63.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, šeimininkai dar minimaliai pirmavo 86:83, bet tada Harrellas pelnė keturis taškus iš eilės, Lou Williamsas pridėjo tritaškį ir svečiai išsiveržė į priekį – 90:86.

Memfio komanda tada dar mėgino kabintis, bet niekaip nepavyko perlaužti mačo eigos įsisiautėjus Gallinari. Aukštaūgis surinko 10 taškų paeiliui, Harrellas dar pridėjo du taškus ir prieš prasidedant paskutinei minutei „Clippers“ turėjo 7 taškų persvarą (105:98).

Geriausią sezono mačą sužaidęs „Grizzlies“ puolėjas Joakimas Noah per 30 minučių įmetė 22 taškus (5/10 dvitaškiai, 12/12 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Tikimasi, jog Valančiūnas padės Memfio klubui artėjančią naktį, kada „Grizzlies“ svečiuose susikaus su Klivlando „Cavaliers“.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 25 (10 rez. perd.), Joakimas Noah 22 (11 atk. kam.), Avery Bradley 17, Ivanas Rabbas 15 (9 atk. kam.).

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 30, Danilo Gallinari 23 (8 atk. kam.), Lou Williamsas 18 (8 rez. perd.).