Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix
  • „Pacers“ Vašingtone po sunkios kovos 119:112 įveikė „Wizards“ klubą

• Domantas Sabonis pelnė 13 taškų ir atkovojo 12 kamuolių

Indianos „Pacers“ ekipa (40-20) įsirašė dar vieną pergalę NBA čempionate ir išvykoje 119:112 (29:21, 36:29, 24:30, 30:32) palaužė Vašingtono „Wizards“ (24-36) klubą.

22
20
80%
8/10
100%
3/3

Domantas Sabonis aikštėje praleido 24 minutes ir pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 3/7 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Indianos klubo gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 22 taškus pelnęs Thaddeusas Youngas, dar 18 pridėjo Bojanas Bogdanovičius.

Lemiamu metu „Pacers“ ypač svarbus buvo ir Darrenas Collinsonas, ketvirtajame kėlinyje įmetęs 11 taškų.

„Turėjome bet kokiu atveju iškovoti pergalę, – po rungtynių kalbėjo Collinsonas. – Per pirmuosius tris kėlinius daugiau situacijų kūriau savo draugams ir žinojau, kad turi ateiti mano laikas. Galiausiai taip nutiko.“

„Wizards“ gretose išsiskyrė Bradley Bealas, surinkęs 35 taškus, atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Bradley Bealas 35, Thomasas Bryantas 23 (12 atk. kam.), Tomašas Satoransky ir Jabari Parkeris po 12, Chassonas Randle‘as 10.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 22, Bojanas Bogdanovičius 18, Darrenas Collisonas 15, Wesley Matthewsas 14, Domantas Sabonis 13 (12 atk. kam.), Dougas McDermottas 12, Cory Josephas 11.

Game 5 Tuesday, June 15 Detroit Pistons 100–87 (4–1) Los Angeles Lakers

Siemet speju visose finalo serijos rungtynese kazkuri komanda imes 120 ar daugiau tasku
2019-02-24
-1
Tuo metu kada zaide Songaila rungtynes NBA baigdavosi ne 130-120 kaip dabar , jos baigdavosi ir 90-80