Nors Jonas Valančiūnas susitvarkęs vizos reikalus Lietuvoje ir išlėkęs į JAV sužaidė puikų mačą prieš Klivlando „Cavaliers“, jam tai daug džiaugsmo neteikė – Memfio „Grizzlies“ patyrė jau ketvirtąją nesėkmę paeiliui.

100%
8/8
67%
6/9

„Rungtynėms artėjant į pabaigą žaidėme gerai. Vykdėme žaidimo planą ir nors gynyboje padarėme klaidų, bet rodėme solidų krepšinį. Pirmasis ir antrasis kėliniai mums pridarė daugiausiai bėdų.

Per pirmąjį kėlinį praleidome 37 taškus, o to leisti sau tikrai negalime. Tai starto penketo ir mano atsakomybė, ypač ginantis po krepšiu. Turime atlikti geresnį darbą“, – po mačo, kurį „Cavaliers“ laimėjo 112:107, kalbėjo JV.

26-erių lietuvis rungtynėse pasižymėjo 25 taškais, atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo 2 metimus.

„Tai komandinis sportas. Bandome laimėti rungtynes, įgauti geresnį rimtą. Statistika yra statistika, bet į ją nežiūrime. Žiūrime į rezultatą“, – paklaustas apie savo pasirodymą atsakė Valančiūnas.

Memfio klubas per paskutiniąsias 20 rungtynių iškovojo vos keturias pergales ir seniai pamiršo viltis dėl atkrintamųjų.

JV neslėpė, kad tai jį kiek erzina: „Aš galvoju apie pergales. Tie pralaimėjimai užknisa. Darysime bet ką, kas padės mums laimėti.“

2019-02-25 00:26