Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta

Luko Lekavičiaus vedama Atėnų „Panathinaikos“ (16-0) ekipa Graikijos čempionato rungtynėse išvykoje 88:78 (24:29, 23:14, 19:18, 22:17) įveikė Rodo „Kolossos“ (2-14) klubą.

GM: 23

Lekavičius per aikštėje praleistas 27 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles bei surinko 17 naudingumo balų. Tai yra naujas lietuvio rezultatyvumo rekordas „Panathinaikos“ gretose.

Iki šio mačo Lekavičiaus rezultatyvumo rekordas „Panathinaikos“ gretose buvo 17 pelnytų taškų.

Trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo lygus (61:61), tačiau tuomet Graikijos čempionai surengė spurtą 13:0 (74:61) ir užtikrintai užbaigė rungtynes – 88:78.

„Panathinaikos“ ekipai nepadėjo pagrindinis atakų organizatorius Nickas Calathes.

„Kolossos“: Slavenas Čupkovičius 20, Stevie'as Browningas 14, JayVaughnas Pinkstonas 12.

„Panathinaikos“: Lukas Lekavičius 18 (5 išpr. praž.), Kostas Mitoglou 16 (15 atk. kam., 5 rez. perd., 29 naud. bal.), Seanas Kilpatrickas 14, Thanasis Antetokounmpo 12 (8 atk. kam.), Keithas Langfordas 11.